Jak efektivně a dlouhodobě zhubnout?

zobrazeno 1604×

Vložil(a): Soniiiciii, 7. 11. 2016 16.49

Pěkný den, maminky :) Mám dotaz... Už delší dobu se mi nedaří efektivně zhubnout :( Prosím, nějaký typ? Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esternovakova1970, 20. 1. 2024, 18.37

Tak to já na https://www.ketomix.cz/jak-zhubnout/ hubnutí doporučuji si udělat nějaký kurz a nebo si zaplatit nějaké jídelníčky. K tomu bych si dala i nějaké webináře a vlastně se tak nějak naučila pochopit ten systém. To znamená že nejlepší případ je když více energie vydáváte než přijímáte. Takto se to lehce říká, že ano?

Jitulenka, 28. 10. 2023, 23.15

Základ je strava. Já jsem třeba hubnout začala s KetoDiet a potom jsem postupně přešla na dietu s nízkým obsahem sacharidů, což vůbec není problém si chystat když už na to přijdete, tam mi s tím hodně poradili a našla jsem tam i super recepty a teď jsem už druhým rokem na své ideální váze. Člověk se prostě nesmí bát změnit svoje návyky

Madla1, 31. 10. 2023, 17.52

To mě úplně inspiruje když to tak čtu, moc děkuju za tip, zkusím ji, líbí se mi že je to zdravý a uržitelný způsob

Gustawka, 12. 8. 2021, 23.22

Mě pomohla dělená strava a očista jater a ledvin

Macina Nováková, 7. 7. 2020, 21.19

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že základ je mít nějakou motivaci. Pak jde hubnutí mnohem lépe. Co se týče těch tipů, tak dobré je třeba pít zelený čaj. Nebo ještě lepší jsou jeho extrakty, protože ty obsahují méně kofeinu. Dobrý je prý například zelený čaj Tegreen, viz https://www.hackni-svuj-zivot.cz/recenze-produktu/zeleny-caj-tegreen/

koliaska105, 25. 11. 2021, 12.28

Jojo, nějaká motivace je dobrý základ. Já bych teď taky docela potřebovala dostat nějaké to kilo dolů. Tak jsem si říkala, že by možná nebylo špatné začít se trochu víc hýbat a dostala jsem takový nápad. Začnu jezdit do práce na kole. Jen si teda musím prvně své kolo nechat opravit a koupit nové blatníky na kolo. Právě ty asi objednám tady odtud: https://www.cyklosvec.cz/blatniky Už jsem si odtud dřív nějaké věci na kolo objednávala.

Alexx, 29. 10. 2018, 13.01

Holky, chci se zeptat - cvičení http://www.bodyexpress.cz/... Ano x ne? Jak se na něj tváříte? Slyšela jsem klady i zápory, tak budu ráda za vaše osobní zkušenosti.

Dajikaaa, 21. 11. 2018, 8.48

Ahoj Alexx, no já jsem o Body expressu zatím neslyšela, ale když jsem se tak koukala na jejich webovky, tak musím říct, že to vypadaná při nejmenším dost zajímavě Byla bych ráda, kdyby se tu našel někdo, na Body express chodí, aby nám řekl, jak to cvičení probíhá

Soniiiciii, 26. 11. 2018, 18.20

Ou, tak tohle vypadá hodně zajímavě já jsem to EMS cvičení chtěla vždycky zkusit. Ty už jsi na něm byla?

Dajikaaa, 2. 1. 2019, 15.19

No, já jsem právě na Body expressu ještě nebyla, ale říkala, že teď po vánocích bych na něj zajít mohla, protože bych se potřebovala po těch vánocích protáhnout a co si budeme... i nějaké to kilo sundat, že...

Dajikaaa, 3. 1. 2019, 10.44

Je tu někdo, kdo už na Body express chodí? Docela by mě zajímalo, jak to tam probíhá

Dajikaaa, 29. 1. 2019, 8.41

Tak holky, chci se s vámi podělit. Minulý týden jsem poprvé byla na body expressu. Byla jsem v Brně v M Paláci a jsem nadšenááá! Hele, ještě jsem nebyla na tak super cvičení. Je to skvělý a atraktivní. Myslím, že mě to jen tak neomrzí, což je skvělý. Je to EMS cvičení, takže pomocí speciální vesty do tebe proudí slabé el. impulsy, které aktivují a zapojí všechny svaly v těle. Neskutečný pocit všechno posílit.

Delizzka, 12. 3. 2018, 10.37

Ahoj mamči, já mám ted dobré zkušenosti s koktejly Chiashake. Jedu to už druhý měsíc a kg jsou fakt dolů Jsem natšená a chutově jsou výborné. A nejsou to jen koktejly, mají směsi na palačinky, muffiny, polévky, kaše,..

šejla, 19. 3. 2018, 9.06

Ahoj Delizzko, chiashake? A kde to kupuješ, za kolik? Zní to dobře, muffiny, palačinky

Delizzka, 4. 4. 2018, 9.50

Mám to odtud https://chiashake.cz/. Podívej se na to, mají tam vypsané produkty, které mají a taky dietní balíčky Není to ani nijak drahé. Tam se to dá rovnou objednat. JJ je to opravdu výborné, jak chutově, tak efektivně.

šejla, 11. 4. 2018, 8.55

Děkuji moc Asi zkusím něco objednat a vyzkoušet to To jsem zvědavá.

Alexx, 21. 1. 2018, 18.48

Holky, tak, ok se s rokem sešel, co tak koukám a jsme opět na začátku... Opět řešíme likvidaci povánočních kil...jak na to? Docela se mi líbí jedno cvičení - body express. Je tu někdo, kdo na toto cvičení dochází?

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 19.04

strava a pohyb, bohužel je to o tom, ale po zhubntí v tom pokračovat

Soniiiciii, 19. 6. 2017, 15.23

No, tak to v každém případě...rozhodně je třeba vůle i po...

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 13.59

teď to neberte osobně, ale nežrat..Ale vážně, pohyb je základ a úprava stravy, jíst méně a pravidelně

Soniiiciii, 15. 3. 2017, 14.54

Jaký osobně...to je prostě pravda! Pohyb a strava...

Aliisha

Aliisha, 14. 12. 2016, 21.15

Musíte si to srovnat v hlavě. Žádná dieta není věčná. Jde o životní styl. Jíst vyváženě a do statenčně se hýbat. Nevadí, když si dáte občas nějaký dortík, ale nesmí to být každý den. Vše bude chvilku trvat, tak to chce vydržet a ne hned po týdnu sníst celou lednici

Soniiiciii, 4. 1. 2017, 8.02

Pravdu máš...jen vydržet, to je ten problém...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů