Dusnost

zobrazeno 1618×

Vložil(a): dadinkamaminka, 1. 2. 2019 5.47

Ahoj. Jsem nastydla, mam ucpany nos a trochu kasel, ale ted me vzbudilo to, ze nemuzu poradne dychat :( Vubec nevim, jestli je to tim nachlazenim, nebo tou moji psychickou nemoci. :( Jdu k doktorovi radeji, ale chci se zeptat, co vubec muzu za leky v tehu? Casto trpim na zanet prudusek, takze se toho docela bojim :( Antibiotika urcite ted nemuzu a verim, ze mi je doktor bude chtit predepsat... Udelala jdem si medunkovy caj na uklidneni a kdyz nepomuze, jsou to urcite ty prudusky :( Da se pripadna nemoc lecit nejak alternativne? Uz dva dny skoro jen lezim a snazim se odpocivat, ale je mi dnes nejak hur :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 9. 2. 2019, 14.09

špatné dýchání může být nachlazení ale pokud je opravdu silné tak tam potom pomůže jenom doktor do nosu můžeš stříkat mořskou vodu na teplotu Paralen na bolest v krku septisan

Ketris

Ketris, 3. 2. 2019, 18.01

Na ucpany nos si vem morskou vodu a az pujdes spat, vem si paralen a poradne se vypot.

Cherrynka, 2. 2. 2019, 15.57

Tak podle mě antibiotika můžeš. Nevím, jestli na tvou nemoc, ale když by některé měla nemoc, na co je potřeba atb, tak je snad musí. Jinak b se jí nemoc zhoršovala a odneslo by to i dítě. Já brala antiepiletika denně ve velkém množstí. Bez nich jsme prostě nemohla. A paralen nevadí. Já třeba brala i cholagol na žlučník.

Minnie, 2. 2. 2019, 10.49

Já když čekala syna, tak jsem měla chřipku jak kráva, hotečky, ucpané dutiny, kašel, vše co si jen představíš. A doktor říkal jen Paralen nic jiného.

Furciferka

Furciferka, 3. 2. 2019, 9.45

Tak vsak co taky jinyho chces davat na chripku? Chripka je viroveho puvodu, antibiotika jsou na nemoci bakterialniho puvodu. Chripku je treba vylezet, hodne pit, vitaminy a kdyztak paralen na teplotu.

V007A, 2. 2. 2019, 10.45

Naparit se nad hrncem.

Monuli, 1. 2. 2019, 23.08

I antibiotika nějaká můžeš. Homeopatika bych zkusila,ale nejlepší by bylo navštívit lékaře.Ať je brzy líp

Aliisha

Aliisha, 1. 2. 2019, 22.57

Pro jistotu zaběhni k lélaři. V těhotenství bych nic nepřecházela. Třeba ti poradí nějaké přírodní produkty

slavuska

slavuska, 1. 2. 2019, 21.33

Jestli jsou nutný ATB,můžeš je i v tehu. Uvidíš co doktorka,třeba to bude jen viróza. Nebo dušnost může být od páteře,jestli 2 dny ležíš,můžeš ji mít bloklou

Monuli, 1. 2. 2019, 23.09

Jo,to je taky možný,že od zad,to se mi taky stává

Adrianita, 1. 2. 2019, 21.29

Na ucpaný nos zkus inhalaci, spát s otevřeným oknem, nakrájej si k posteli cibuli. Na rýmu i kašel je dobrý tymián - mast, čaj.

Janako

Janako, 1. 2. 2019, 22.33

Já jsem se taky divila, když jsem viděla tolik neustále kaslajicich dětí. Mně by to bylo trapný, kdyby takhle kaslaly moje deti někde v kolektivu.

Monuli, 1. 2. 2019, 23.13

Bohužel,ty nezodpovědný převládaj.Ještě mě dokáže úplně naštvat,když kašle dospělej a nemůže si dát ruku před pusu

Monuli, 1. 2. 2019, 23.11

Ještě bych propláchla nos konvičkou,to se mi vždy uleví

snany, 1. 2. 2019, 11.58

Antibiotika vždy nejsou potřeba a pokud je bereš často stejně ti nepomůžou. Koupila bych vincentku, vitamín C a odpočívadla. Nicméně doktor, pokud je to ten stejný ke kterému už chodíš dlouho, ti atb jistě napíše. A mořskou sůl do nosu.

dadinkamaminka, 1. 2. 2019, 14.55

Uz jsem je nemela trictvrte roku Uz je odmitam, rozhodi minto vzdycky cele traveni Proto se i docela bojim k tomu dotorovi jit. Nakonec jsem tam radeji nesla, jelikoz mel uplne plnou cekarnu No nic. Koupila jsem si Femibion, tam jsou take vitaminy, tak Mi to treba trosku pomuze na imunitu...

Lenička, 1. 2. 2019, 15.07

To chce brát probiotika, které antobiotika ničí.

Furciferka

Furciferka, 3. 2. 2019, 9.48

Vincentka je skvela, nedam na ni dopustit. Ale v tehotenstvi pozor, tusim, ze se smi max. 200 ml denne, je hodne mineralizovana. Ale to se doctes na etikete, to urcite je.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů