Dětská upřímnost

zobrazeno 1177×

Vložil(a): Katka, 18. 2. 2015 18.14

Mamí, tady ten pán vypadá jako zločinec, že jo? Mamí, proč má ten pán tak velké břicho? ;o)) Taky vám vaše děti někdy připravily horké chvilky?

Sdílejte:   | 
5

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 8. 1. 2018, 12.54

tak na to se fakt těším, ale máme to ještě před sebou

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 11.46

ano, když se radoval syn, že dědovi od kamaráda se narodí miminko z jeho velkého pivního pupku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.06

To nás teprve čeká a fakt se na to těším

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 9.32

no jejej. Plešatému pánovi s přehazovačkouřekl, že mu už vlasy nenarostou

Minnie, 27. 3. 2016, 21.15

Naposledy když před náma u pokladny byla nějaká starší žena a dcerka naplno prohlásila Maminko ta paní smrdí viď.. Jenže to byla pravda tak co jsem měla dělat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 13. 12. 2016, 7.07

Jen konstatovala skutečnost no třeba si to paní vzala k srdci

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 18.43

Jó, malej se jedné tety zeptal, jestli čeká miminko. Nečeká A pána od PPL se zeptal, jestli má taky pindinka

V007A, 22. 10. 2015, 22.25

Je nám teprve rok, jsem zvědavá, co bude u nás

Zuzi, 17. 9. 2015, 22.42

Jednu horkou chvilku nám připravil starší syn - zaparkovali jsme na parkovišti u marketu a vedle nás auto, z kterého vystoupila obézní paní - celkem dost obézní - a náš školák volal "Tlusťoška, tlusťoška! " ....syn dostal od nás ponaučení, že sice má pravdu, ale rozhodně to nemůže takto prezentovat...paní jsem v obchodě už nezahlédla...což jsem byla radši...

Christie

Christie, 15. 5. 2015, 15.17

Dcera zase mojí mámě, její babičce: "Babi, ty máš tak velký zadek, stejně jako maminka. " Nebo prodavačce v Albertu při akci skládací papírová farma, když jí pokladní prodává balíček s dalšími zvířátky: "Já to už nechci ani vidět, je to furt dokola a nedrží to." Nebo na návštěvě u známých, kdy zahlédla na zemi nějaké drobečky: "Mami, tady je čurbes, teta by měla uklidit."

Zuzi, 17. 9. 2015, 22.46

No, ale ta farma byla vážně na houby :D a víte co? Oni ty děti mají totiž kolikrát pravdu NEBOJÍ to říct nahlas...

Lenica, 4. 3. 2015, 10.06

U nás to začíná taky Minulý týden se mě zeptal syn, proč jsem tlustá a když už nebudu Vždy mu odpovím, že brzo Ale stejně přijde za mnou a řekne mi, že jsem nejhezčí maminka na celém světě, i když jsem tlustá :D Nebo, když potkáme nějakou starou paní, tak říká, že je to babice z pohádky : Samozřejmě, že se tomu i paní zasměje, protože to naštěstí chápe....

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů