Detox - zkušenosti

zobrazeno 62×

Vložil(a): BeruskaaK, 18. 3. 2020 20.11

Zdravím, zkoušel tu někdo detox na pomoc játrům a nejlépe celkově organismu? Je jich snad milion a upřímně se nedokážu rozhodnout, tak pokud jste někdo nějakou variantu detoxu zkoušeli, budu moc ráda za tipy.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olivacekk, 25. 3. 2020, 22.13

Souhlas s ostropestřcem, zkoušela jsem po novém roce a opravdu zkušenost super! Vzhledem k tomu, že bohužel musím brát dost léků zároveň, tak játra dostávají dost zabrat a takhle jim to aspoň může člověk vrátit příjemnou formou.

KarolinaKl, 23. 3. 2020, 14.17

Ahoj, já právě zkouším detox s Naturevia, jak mají ten Ostropestřec a zatím se cítím parádně! Beru 1 kapsličku denně, takže to ani nevyjde tak draho a kamarádka, co mě na tuhle formu přivedla, byla nadšená, tak myslím, že jsem zatím na správné cestě Kdyžtak mrkněte https://www.drmax.cz/swiss-naturevia-ostropestrec-forte-cps-60

NinaJiku, 22. 3. 2020, 21.28

Určitě je vhodné mrknout na nějaké doplňky stravy a třeba i bylinné čaje a tablety na pročištění.

Saruskass, 21. 3. 2020, 20.36

Já jsem šťávovku zkoušela, ale bohužel nevydržela moc dlouho… za mě prostě pít každé jídlo opravdu nic moc. Ale pokud to někomu nevadí a naopak třeba i vyhovuje, určo to může mít fajn výsledek. Za mě ale nee

VandaV, 20. 3. 2020, 21.51

Já nezkoušela, každopádně velice známé jsou takové tý šťávové detoxy, kdy tělo nepřijímá jinou než rozmixovanou stravu. Jak říkám, vlastní zkušenost nemám, ale zajímavé mi to přišlo vždy.

Gustawka, 19. 3. 2020, 8.58

já používám ostropestřec a také dělenou stravu

Teryk92, 19. 3. 2020, 8.50

Nezkoušela. Prý je to blbost.

patricia077

patricia077, 19. 3. 2020, 7.07

Já se na jarní detox chystám už léta 😂

V007A, 19. 3. 2020, 6.48

Nikdy jsem nedělala, pokud člověk nejí nějak špatně celý život, tak si nemyslím, že to je nutné. Stravovat se vyváženě a není potřeba.

Zdeňka S., 19. 3. 2020, 6.45

Já si dávám pravidelně ostropestřec mariánský. Takže už žádný nárazový detox nedělám.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací