Bolest zad

zobrazeno 799×

Vložil(a): dadinkamaminka, 3. 11. 2018 20.41

Mamci chytli me zada, nemuzu se vubec hnout. Boli to pri jakemkoliv pohybu jakoby vedle leve lopatky :( Na ortopedii mi rekl, ze na to jak jsem mlada, mam zada pekne zniceny. Mam neco se dvemi plotenkami, nejaky problem s krcni pateri a celkove mam zada zhuntovany :( Jak se toto resi? Budu se muset ladovat prasky na bolest? Slysela jsem, ze rehabilitace jsou k nicemu... Existuje nejaky cvik, ktery mi od te silene bolesti pomuze? Diky

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 25. 9. 2022, 18.28

Mrkněte na článek sem: https://www.svetrelaxu.cz/magazin/zada-boli-ale-nejsme-v-tom-sami/ Dávají tam i nějaké tipy na cviky ale hlavně to rozebírá možné příčiny toho, proč vás ta záda bolí. To je totiž podle mě mnohem důležitější. Spousta lidí překoná bolest, ale neřeší, proč bolest vlastně vůbec začala. Takže se dostanou do začarovaného kruhu a těžko se z něj dostávají ven.

cernamarketa, 19. 5. 2021, 16.55

Nevím jestli nějaký konkrétní cvik ale cvičení by mělo určitě pomoct. Taky můžeš vyzkoušet magnetoterapii. https://www.biomag.cz/bolesti-patere/ Tady píšou že to pomáhá.

DanielaJilkova, 1. 11. 2020, 20.55

Jde o to jenom cvičit a cvičit, stojí to za to:-) Záda si uleví, uvidíte, pořiďte si cvičící stroje i domů.

OlgaKvap, 15. 8. 2020, 17.03

Mě také nic nezabíralo, měla jsem šílené bolesti, které započali tak 2-3 roky zpátky, zkoušela jsem masáže, rehabilitace, prášky. Až mi nakonec známá dala k Vánocům Herbal Balsam (MedikoBio), je to naprostá pecka, uleví se Vám téměř okamžitě, je to teda mast přírodní a pomáhá proti bolestem svalů a manžel ji používá i na bolest kloubů. Tady je kdyžtak odkaz: https://medikobio.com/herbal-balsam/ Pevně věřím, že pomůže i ostatním

Gita Vokova, 2. 12. 2019, 15.51

Dobrý den, mám cca 10 kg nahoru. Jaké doplňky stravy mám zahrnout do jídelníčku?

Mygara

Mygara, 12. 11. 2018, 8.53

Když bude správně a dobře dělaná tak má smysl

Nikoll, 7. 11. 2018, 14.09

Určitě rehabilitace, je to sice běh na hodně dlouhou trať, musí se cvičit i doma, ale stojí to za to. já třeba rehabilituji už 4 rokem každý týden takže se to nesmí vzdát hned

Adrianita, 6. 11. 2018, 20.11

Právě dokud seš mladá bych se lékům vyhnula obloukem. Důležitý je záda šetřit, mít správné držení těla, váha a cvičit, cvičit, cvičit. Pokud nevíš jak, určitě není rehabilitace k ničemu. Nečekej zázraky na počkání, jen tě naučí, jak na to. Cvič na míčí, správné plavání je taky vhodný. Dokud to bolí, můžeš nahřívat, ale jen suché teplo. A pak opět psychosomatika.

Gustawka, 6. 11. 2018, 19.32

Tohle znám naprosto přesně,když mě to chytne nemůžu si sednou,nemůžu vydržet stát.Nakonec mi nezbyde nic jiného než jít na pohotovost kde mi dalí injekci od bolesti.Rehabilitace jsem již vzdala,byla jsem na nich opakovaně a bez výsledku.

Fuga

Fuga, 5. 11. 2018, 11.50

Rehabilitace má určitě smysl, ale podrobnosti k léčbě musí říct ortoped

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů