Rybomunil

zobrazeno 1916×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 4. 9. 2017 21.23

Holky, máte zkušenost s lékem jménem Rybomunil? Vy sami, či vaše dítě.. Jedná se o přípravek pro posílení imunity, nám jej doporučila alergoložka kvůli častým nemocem dýchacího ústrojí. Jsou to vlastně bakterie podávané v malých dávkách tak, aby si tělo vytvořilo protilátky.. Mám celkem strach ze synovi reakce (nejspíše z toho bude mít kašel a rýmu)... Zajímalo by mě hlavně, kdo tu půl roční kůru absolvoval a jestli pomohla.. Děkuji :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 7. 9. 2017, 18.37

já si myslím, že je to správná cesta, je to imunizace v praxi .-)

Čertice, 6. 9. 2017, 21.01

Nikdy jsem o tom neslyšela, ale když už jste do toho šla tak určitě dejte za čas vědět, jestli to pomohlo držím palce aby jo

Kamila Pecharová, 6. 9. 2017, 21.07

Dám vědět snažím se zpětně psát i do mých ostatních diskuzí! Tohle je ale kůra na půl roku, tak snad nezapomenu

Čertice, 6. 9. 2017, 21.19

Myslím, že nebudu jediná, koho to zajímá, tak se určitě zeptáme

Kamila Pecharová, 27. 2. 2018, 10.43

Ahoj, tak máme za sebou půlroční kůru s Rybomunilem a řekla bych, že nám pomohl.. Syn nebyl tak často nemocný jako dřív a pokud byl, nemoc měla vždy lehčí průběh! Rýma, kašel netrvali extra dlouho, teploty téměř neměl a pokud ano, měl je jen chvíli oproti bráchovi, který od něj samozřejmě všechny nemoci chytil.. Antibiotika jsme od září taky neměli.. Léky se berou první měsíc asi dva týdny v kuse a pak jen vždy první čtyři dny v měsíci. Ty dny, kdy je bral vždy párkrát kýchnul, asi jak se s tím tělo pralo, ale nemocný z toho nebyl.. Jen by mě zajímalo, jak to bude dál, když už to nebere.. Jak to funguje.. Jestli tím posílil imunitu napořád, nebo je to jen když to bere? Zkusím poslat dotaz do poradny, i když poslední dobou mi nikdo neodpovídá..

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.11

Zkušenost nemám, ale o něčem podobném jsme také uvažovali pro děti.

Žofinka

Žofinka, 6. 9. 2017, 6.20

vím jen z doslechu , že účinek ano, ale že to vždy před sezonou opakovali, aby to bylo natuty

Janako

Janako, 5. 9. 2017, 20.55

Uz jsem o tom slysela, ale take by me zajimalo, zda to pomaha 😊

Adelinka, 5. 9. 2017, 20.08

Název slyším poprvé, ale pokud s tím má alergolog kladné zkušenosti a nebylo by to předražené, tak bych to asi zkusila.

Kamila Pecharová, 5. 9. 2017, 21.12

Drahé to i přes recept tedy je.. Doplatek je kolem 500 tuším za jedno balení.. A syn bude brát balení dvě

Adelinka, 6. 9. 2017, 14.18

Hm, to docela drahý je, ale kdyby to mělo pomoct a nic jiného by nepomohlo, tak bych to vyzkoušela.

Mygara

Mygara, 5. 9. 2017, 14.06

já bych se toho nebála, pokud jste už vyzkoušeli vše možné. A hlavně je to lék, takže prokázaná účinnost

Aliisha

Aliisha, 5. 9. 2017, 12.58

To vůbec neznám. Alergik je jen manžel a ten bere nějaké prášky. Já a syn zatím v pohodě, tak snad to tak bude i nadále

Gabill, 5. 9. 2017, 11.33

Moj syn to bral, ked mal asi styri roky a casto bol chory. Ja myslim, ze to zabralo. Nemal z toho ziadne problemy a tych beznych chorob uz bolo urcite menej.

Kamila Pecharová, 5. 9. 2017, 12.54

Děkuji a o to víc za pozitivní reakci

Eliška Kozlova, 5. 9. 2017, 10.51

Sama jsem užívala Olimunovac, to je na podobném principu a bez problémů, musím říct ze jsem pak byla opravdu zdravější, hlavně co se týče rýmy. Syn bere Aeirus a Seretide (foukacka) od alergolozky, teď přes léto měl oboje vysazene a nevím jestli to není spíše věkem, ale uz téměř nemarodi, astma záchvat měl před 3 lety a chronické rýmy jsou taky pryč. Ťuk-Ťuk na dřevo

Kamila Pecharová, 5. 9. 2017, 12.59

Tak to jsem ráda, že to pomohlo.. Dnes jsem dala synovi první dávku, tak uvidíme..

Eliška Kozlova, 5. 9. 2017, 13.08

Držím palce, snad to pomůže

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů