Pediacel - alternativa k Hexavakcíně

zobrazeno 11067×

Vložil(a): Alexandra, 21. 5. 2015 10.15

Maminky, máte některá zkušenost s vakcínou Pediacel? Jako alternativu k Hexavakcíně mě na něj upozornila rehabilitační sestra (dělá Vojtovku atd.). Pediacel je prý podáván místo Hexavakcíny v zahraničí (např. v Anglii). Neobsahuje Hepatitidu B a další rozdíly oproti Infarix Hexa jsem našla tady: http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2012_13.htm Díky za vaše názory a zkušenosti. :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 13.24

bohužel neznám, máme naočkovanou klasickou hexu

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 13.59

znám jen Hexavakcinu, ale pak je problém, že se musí ta žloutenka doočkovat pozěji ne? a to je další zátěž hliníkem, který bývá jako nosič ve vakcínách

Cherrynka, 19. 3. 2017, 21.01

Máme hexa a uvažuji o očkování, které je i na zánět mozkových blan a zánětu středního ucha. Pediacel neznám, ale něco si o něm ráda přečtu.

rennfri

rennfri, 1. 12. 2016, 20.59

update - pro staršího nám Mudr. napsala přesně co má naočkováno (tj. Pediacel, 1x MMR) a do školky nám ho vzali, hepatitidu budeme doočkovávat na začátku puberty tak jak se to dělalo dříve, tam ji vidím jako smysluplnou. Už jsme začali očkovat i mladšího, taky Pediacelem zatím měl první dávku (druhou teď už delší dobu protahujem kvůli rýmičkám) a zcela bez reakce, věřím, že na tom měly podíl homeopatické nosody (měla jsem je od místní homeopatky), tak uvidíme jak to bude snášet dál

Lusesita25, 30. 11. 2016, 7.44

Zatim teda syn ockovany neni ani jednou diky operacim. Ale az na to prijde, rada bych nechala naockovat pediacelem a zloutenku pripadne doockovat pokud by to bylo nutne.

skřítek, 13. 12. 2016, 22.04

Obávám se, že už není v ČR k sehnání a zřejmě ani nebude. To si na nás stát zase došlápl...

Alexandra, 17. 11. 2016, 21.31

Nakonec jsem se na cele ockovani vykaslala a je to 😉

editak, 2. 12. 2016, 9.34

správně

Fuga

Fuga, 14. 11. 2016, 7.45

tak o této vakcíně jsem neslyšela, ale už máme Hexacimu, tak to raději ani nebudu študovat

rennfri

rennfri, 2. 12. 2015, 22.33

Máme Pediacelem naočkováno, na revers nicméně jinak bez problémů - objednat se dal v pohodě; doočkování žloutenky mi bylo nabídnuto, nicméně vzhledem k tomu že nejsme riziková skupina nepovažuju to za nutné ani žádoucí, zvažovat ho budu případně později kvůli školce Jinak je to u nás normálně registrovaná očkovací látka a přímo v příbalovém letáku umožňuje schema 2+1 čehož doporučuji využít

Tereza Janoušková, 1. 6. 2015, 10.41

Pediacel neni na trhu. Nema zloutenku Becko a je jen na dr, jak se k prihlasce postavi. Abyste pak nemuseli doockovavat zvlast mono zloutenky. ja pro hexu nejsem vubec teda, zkusila bych se rozume domluvit s dr, ze zloutenku doockovat kdyztak az ve trech letech tesne pred skolkou..

dasza, 23. 5. 2015, 10.32

u nas ale bohuze neni pediacel bran jako uznane ockovani, takze treba pak do skolky mate smulu.... jinak nam ji dr ani nechtela dat, a zvatlala neco o tom ze neni uzakonena atd-ale dr o ocko moc nevi:D

Alexandra, 23. 5. 2015, 22.07

Aha... Díky za upozornění. Zkusím si to ještě někde ověřit.

dasza, 25. 5. 2015, 10.36

urcite- me to rekli jen 2 dr(nezavisle na sobe) ale ti dr toho nakecaji... my teda zatim uspesne odkladame, takze sem se o nej pak vic nezajimala.

editak, 2. 12. 2016, 9.35

přesně, když jsem hledala alespoň alternativu, našla jsem pediacel, Mudr taky, že prý již není na trhu a že s ním prý stejně nebyla moc spokojená

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů