Očkování spalniček atd. MMR

zobrazeno 1919×

Vložil(a): Leňulka, 9. 8. 2017 22.29

Je tu nějaká maminka staršího dítka co odkládá očkování MMR a čeká jak se ministři dohodnou? A jaký obecně máte názor na všechna očkování? Očkovat normálně od 9tt nebo odkládat? Mě teda jako fakt vykolejil jeden místní případ. 8měsíční dítě se zápalem plic a silnou salmonelou nejmenovaný lékař naočkoval 3 různými vakcínami :-O chudák dítě, nechápu rodiče co to dovolí

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Terezka79, 29. 9. 2017, 13.43

Také mám obavy z MMR. První syn naočkován dle očkovacího kalendáře a v pohodě, ale druhý syn začal po očkování být jakoby náladovej, stále protivnej, přestal komunikovat a po druhé dávce to byl ve vývoji úplně krok zpátky. Nebylo to patrné hned po očkování, ale zhruba po 2 měsících, ono taky chvíli trvá, než si to člověk uvědomí, že je to trvalá změna a né jen přechodné třeba kvůli teplotě nebo nachlazení atd. Teď je mu 3,5 roku a mluví pouze jednoslovně, nechápe otázku a místo odpovědi pouze opakuje, nerozumí podmiňovacímu způsobu atd. Reaguje jen na hodně jednoduché pokyny, ale to zvládal právě už v roce a půl. Čím je starší, tím víc vidím, že je tam nějaké zpoždění ve vývoji. Nechtěli ho nakonec ani ve školce, i když nás původně přijali, ale pak mi v září učitelka řekla, ať ho dám jinam, prostě se s nim nechtěli mořit. Dala jsem ho do školky soukromé, ale jen na 3 dopoledne v týdnu (víc bychom neuplatili) a čekáme, kdy nás pošlou do pedagogickopsychologické poradny Mám hrůzu, co bude dál, jestli je tam jen zpoždění nebo něco trvalého... Teď je nařadě s očkováním nejmladší dítě a vůbec se mi do toho nechce. Samozřejmě chci odklad, ale jestli schválej tu novelu, tak nevím. Hledala jsem jinou vakcínu, sice existují, ale jsou v podstatě stejné, takže to řešení není.

Kočičkaa, 20. 8. 2017, 22.47

Taky doporučuji očkování odložit do staršího věku, děti pak očkování lépe zvládají a nemají takové reakce. Navíc se mohou od tří let chránit vhodným doplňkem stravy, který snižuje riziko reakcí. Nejlepší na trhu je vakcinal. Pro více informací mrkněte na www.vakcinal.cz.

Čertice, 15. 8. 2017, 20.57

Nás čeká Mmr za měsíc tak už teď z toho mám nervy tak to asi posuneme jako zatím všechno očkování

baru86

baru86, 12. 8. 2017, 22.10

Náš doktor očkuje spíš ke konci intervalů, kdy se co má očkovat

Gabill, 11. 8. 2017, 5.53

Nas lekar ockovania posuva do starsieho veku. Prve ockovanie sme mali az niekedy v polroku i ked v ockovacom kalendari je uz v troch mesiacoch. Tiez ak boli naraz predpisane 2 vakciny, ockoval najskot jednou a az o par tyzdnou dtuhou, aby babatko nemalo taku zataz na organizmus.

Leňulka, 11. 8. 2017, 7.28

Tak 2 vakcíny jsou pouze když chtějí rodiče i nepovinné očkování a to já nedávám. A povinné první je u nás ano na začátku 3měsíce (v 9týdnech) což mě příjde hrozně brzo. Hlavně třeba u nedonošených dětí, třeba naší dceři chtěla dát očkování podle kalendáře v 9 týdnech co jí bylo bio od doby co se narodila, ale korigovaně podle termínu porodu měla teprve 4 týdny

Gabill, 11. 8. 2017, 8.00

Na Slovensku je to vramci pivinneho ockovania, ze babatko dostane 2 vakciny.

Leňulka, 15. 8. 2017, 21.48

a co tam máte prosím za povinná očkování? U nás je povinné jen Hexa a MMR, další ne

Gabill, 15. 8. 2017, 22.52

U nas s Hexou spolu aj Synflorix

Leňulka, 16. 8. 2017, 7.06

tak ten u nás povinný není

Aliisha

Aliisha, 10. 8. 2017, 20.06

Máme jen první dávku. Čekám jestli to schválí. MUDr říkala, že ano

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 17.20

já zatím nechávám očkovat tak, jak se má

Janako

Janako, 10. 8. 2017, 16.50

Slysela jsem, ze to chteji zprisnit.myslim, ze lekar by mel rici, zda je pro konkretni dite uz vhodna doba. nejake dite muze mit zdravotni problem, kdy se ockovani opravdu nehodi viz jak pisete.

skřítek, 10. 8. 2017, 13.54

MMR také odkládáme a momentálně je mi jedno jak se ministři dohodnou. Dám max, první dávku když to bude nutné před nástupem do školky. S doktorkou jsme kvůli tomu dost na nože, je striktně pro očkování. Jinak nepovinná nedávám a pokud jde o hexu, začali jsme s první dávkou v 10 m ve zkráceném schématu 2+1 plus podávám homeopatika na detox organismu. Zatím ještě nemáme ani doočkováno. Případy dětí postižených vakcinací se bohužel i v mém okolí vynořují stále více. Pokud jde o ten případ co píšete, někteří rodiče prostě informace nemají a nehledají a samozřejmě důvěřují lékaři. Pak se dějí tato zvěrstva....

Janako

Janako, 10. 8. 2017, 16.53

Ten pripad, o kterem pani pise, je podle me chybou lekare. rodic samozrejme ma co mluvit do lecby sveho ditete, na druhou stranu jsou nekteri rodice "moc chytri", jak maji vse nacteno z netu a pritom jsou laici, ne odbornici.

Lenča Pešková, 10. 8. 2017, 12.29

Mala nema v sobe vubec zadne ockovani🙂 ani povinne nebo nepovinne🙂 nekteri doktori by meli vratit diplom, opravdu. Bohuzel nekteri doktori svehlave veri doktorum protoze oni tomu prece musi rozumnet, jsou to preci vzdelani lide a studovali skolu zatimco ja jsem blba matka🙂 tohle jsem si o sobe uz taky precetla🙂 bohuzel moje byvala mudr se zasekla cca 30 let zpatky a nezjistuje si nove informace

Leňulka, 10. 8. 2017, 12.48

my jsme pediatru vyměnili po půl roce kdy jsem už dohadování s ní měla plné zuby. Měla furt nějaké kecy. Přešli jsme jinam, nová dr si vyžádala dokumentaci sama od bývalé dr a dostalo se jí jen pár strohých nic neříkajících informací, takže si ještě vyžádala extra zprávu přímo z porodnice aby byla v obraze. No nebudu říkati jak byla nejspíše bývalá dr vytočená ale holt když je blbá a myslí, že je jediná chytrá a ostatní musí poslouchat tak to má holt pak těžký

Lenča Pešková, 10. 8. 2017, 12.53

Ja ji opustila po 3 mesicich kdyz jsem ji rekla ze ockovat nebudeme tak po me se sestrou zacala jecet ze mi umre na cerny kasel, zloutenku... ze nemame vubec chodit mezi lidi, do obchodu, mezi deti... no nejlepe se zavrit asi do protiatomovyho krytu😂 novymu doktorovi odmitla poslat kartu tak jsem pro mi musela osobne a jeste se rozhodli ze si me vychutnaji, ale segra me na to pripravila takze na me holky byly kratky😂 a jeste mi popraly pekny dojizdeni k novymu mudr. No nebyly hodny a uzasny?😂

Leňulka, 10. 8. 2017, 13.29

jj přesně vyhrožování černým kašlem a že malá umře a sociálku na mě pošle atd atd. to přesně ta naše bývalá, jestli oni nejsou příbuzný :-D

skřítek, 10. 8. 2017, 14.45

Mluvíte mi z duše, jako bych slyšela tu naší. Dokonce si troufla tvrdit, že za 30 let praxe se NESETKALA s nežádoucími účinky vakcín!!!! Měla jsem chuť jí říct, ať jde vrátit diplom....

Lenča Pešková, 10. 8. 2017, 13.32

Mozna za to vyhrozovani berou premie🙂

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 8. 2017, 20.40

Spis za pichlou vakcinu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů