Reklamace "módní" dětské obuvi

zobrazeno 1681×

Vložil(a): pouzarovaj, 3. 3. 2017 8.08

Ahoj, včera jsem byla reklamovat dceřiny kozačky v CCC a odešla jsem tak rozčilená, že to snad není ani možné. Dcerka (tou dobou 2,5 roku) dostala v listopadu od babičky k svátku kozačky "na parádu" z CCC. Černé, lakované, kolem kotníčk s kamínky (3 řady kamínků nalepené na pásce, ta má 4 části, přišité k botě na krajích, stály 699,- ). Prakticky v nich dcerka nechodila - bydlíme na vesnici a tato obuv je vhodná tak do města, k sukýnce:) ) a za měsíc začaly pásky opadávat-tak po 5ti krátkých nošeních. Na každé botě. Zkusila jsem je přilepit, ale odlepily se velmi rychle (tak za 2 nošení), nakonec jsme někde i 2 pásky ztratily - manžel po Vánocích boty reklamoval, vyměnily mu je za nové. Teď je dcera opět moc nenosila a pásky na nových botách opět odpadávají (zatím se neurvaly celé) - šla jsem je reklamovat a na prodejně mi prodavačky sdělily, že se na kamínky reklamace nevztahuje, že to nebrání používání boty! Jako když boty na parádu mají jen půlku pásku s kamínky, tak asi moc účel neplní - fakt to není hezké. Byla jsem tak rozčilená, že jsem boty sbalila a odešla se slovy, že už si u nich nikdy nic nekoupím (jo, fakt jsem na ně příjemná nebyla). Pak se mi to rozleželo, vrátila jsem se tam, ať mi v letáku ukáží, kde je to napsané, že se na kamínky reklamace nevztahuje - není to tam-jen jakési info, že se reklamace nevztahuje na vady materiálu vzniklé používáním!. Nakonec je na reklamaci vzaly a teď budu měsíc čekat, jak to dopadne. Máte někdo podobou zkušenost?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

krisstaZ, 19. 5. 2022, 20.40

Ahoj holky, objednala jsem ze zootu boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny.

mlzb, 14. 6. 2018, 12.51

Dobrý den. Zkušenosti s kvalitou obuvi od CCC a o průběhu reklamace bot v CCC galerie Přerov a také o nezájmu o zvýšení kvality obuvi bot ze strany vedoucí prodejny jsem napsal dnes ráno článek vč. fotografií obuvi zde: https://www.mojestarosti.cz/poradna/obchody-e-shopy-zbozi/kamenne-obchody/kvalita-bot-obuvi-z-ccc-zkusenosti-diskuze-nazory-reference-recenze-prubeh-reklamace.html Pokud můžete, prodejně CCC se vyhněte. Nemají kvalitní zboží a z 90% budete řešit reklamace po několika týdnech nošení botů.

pouzarovaj

pouzarovaj, 22. 6. 2018, 19.35

Dobrý den, díky za info. Boty mi nakonec vyreklamovali - opravili, ale od té doby jsem tam již dětské boty nekoupila.

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 6.05

tak to je dobře, že je spravili, občas mají takové blbé kecy

pouzarovaj

pouzarovaj, 20. 3. 2017, 20.27

Tak reklamace byla přijata a rychle vyřešena - všechny pásky přilepili (i ty, co neodpadávaly - bylo to jen lehce přišité na krajích), uvidíme, zda to vydrží.

annicka

annicka, 6. 3. 2017, 22.15

bohuzel reklamace jsou cim dal tezsi, porad sama vymluva a boty mate mit jen v krabicce ulozene a nenosit pomalu

pouzarovaj

pouzarovaj, 6. 3. 2017, 22.24

No opravdu žasnu, když čtu, jaké výmluvy prodejci používají..Fakt zlatě, když nejdu boty koupit do řetězce, ale ještě do normální klasické obuvi...

vendy.z, 6. 3. 2017, 19.44

CCC je tím známé, žel

pouzarovaj

pouzarovaj, 6. 3. 2017, 19.58

Já s tím dosud zkušenost neměla (ale jak jsem psala - jednak nechodím moc často něco reklamovat a jednak jsem tam odtud měla jen jedny pantofle pro sebe:) )

vendy.z, 8. 3. 2017, 9.25

gosa22, 4. 3. 2017, 20.50

je to hrůza, dneska si kryjí záda kde čím...manžel měl z CCC boty na ven k obleku a bylo mu doporučeno, aby v nich nechodil, když prší, protože na to nejsou dělané takže mě kamínky nepřekvapují, je to hnus a nedejte se!

pouzarovaj

pouzarovaj, 6. 3. 2017, 19.58

Díky - uvidíme, jak to celé dopadne, s čím přijdou boty z reklamace...Dám pak určitě vědět.

jitkamety

jitkamety, 4. 3. 2017, 8.33

Ja jsem s botama od ccc spokojena a doufam ze nezmenim nazor

Aliisha

Aliisha, 4. 3. 2017, 20.54

Já mám odsud jedny boty a zatím jsou celé. Tak doufám, že tomu tak bude i nadále

pouzarovaj

pouzarovaj, 4. 3. 2017, 22.20

Přála bych Vám, aby byly ok co nejdéle.

Lenourecek, 3. 3. 2017, 22.24

Někdy mám pocit, že by se v botách ani nemělo chodit ...

Aliisha

Aliisha, 3. 3. 2017, 20.54

Moje zkušenost je taková, že mi módní obuv nevyreklamovali. Prý to není na běžné nošení, ale na parádu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů