Podzimní boty

zobrazeno 157×

Vložil(a): Adrianita, 19. 9. 2016 8.22

Maminky,jaké boty kupujete dětem na podzim? Jaký typ nebo i značku. Zkoušíte je nebo objednávate?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 2. 12. 2016, 11.47

Kupujeme v obchodě. Vyhraněnou značku nemáme, hlavně aby se líbily a aby seděly. Taky musí být na suchý zip.

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.09

Máme teď na podzim boty kidofit na suchý zip a jsou super

ivka1981, 23. 9. 2016, 1.34

dávám přesnost botkám na tkaničky, do školky jsme se snažila dávat na suché zipy, ale letos se nám třeba nepodařili sehnat takové, které by nám vyhovovaly a tak máme zavazovací. Paní učitelky ve školce nic neříkali, synovi jsou čtyři, tak mu botky zavazují.Máme značku Sázavan- Essi a Beďa obuv. Dobré zkušenosti máme také se značkou Protetika. Raději si boty vyzkouším než objednávám, ale poslední dobou to řeším tak, že jdu do obchodu, botky vyzkoušíme a pak se podívám na internet, zda-li je neseženu levněji. Ale na slepo bych měla strach botky objednat. Jeden příklad ze shánění letních sandálek - jedna a ta samá noha a velikosti sandálek v rozmezí tří čísel....

vendy.z, 21. 9. 2016, 21.26

Protože děti chodí do školky, vybírám na suché zipy. Už jenom to, že se tkaničky samy rozvazují je šílené Značku neřeším Jen aby seděly, byly dobře zpracované a kvalitní.

klarike1

klarike1, 21. 9. 2016, 0.06

My máme od značky Pegres (myslím, že je to také česká výroba), jsme celkem spokojení. Asi bych neobjednávala bez zkoušení. V obchodě z 10 nabízených seděly na nožku troje a jen jedny byly příjemně měkké. Pokud má někdo odzkoušenou značku, pak přes internet ano.

Adrianita, 16. 10. 2016, 16.11

Taky jsme pořídili Pegres a super! Ano,je to česká značka.

vivianr, 20. 9. 2016, 20.57

takovéhle jsou myslím dobré, ikdyž jsem kupovala nizší, aby se dali nosit celý rok

Jana82, 20. 9. 2016, 10.30

Máme koupený botičky z lékárny zn. Santé a teđ jsem i objednávala u Bati přes net, jelikož tu ve městě tenhle obchod nemáme. Tak uvidíme, jestli budou sedět a vyhovovat.

Zuzka Čtvrtečková, 20. 9. 2016, 10.18

Raději zkouším nebo se v obchodě domluvím na případné výměně. Napodzim jsem zatím koupila jen takové kotníčkové plátěnky. Značky střídáme dle toho, jak se nám boty líbí a jak námsedí

Adrianita, 20. 9. 2016, 6.16

Jsem rozhodnutá pro celoroční kožené botky, hlavně aby byly měkké.. U nás ve městě je malý obchůdek, kde mají hlavně české zboží, i botky, ruční výroba..

benca, 19. 9. 2016, 17.24

v protetike

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight