Botky-široká noha,úzký kotník

zobrazeno 111×

Vložil(a): Jarka mmm, 13. 9. 2016 17.22

Zdravím. Brzo začne být chladněji,takže musím koupit podzimní botky. Která z vás má děcko s širokou nohou v oblasti prstů,ale úzký kotník? U dcerky aktuálně cca 13,5 cm/6,2 cm. Konkrétně mě zajímá,které značky kupujete? Aby byly dostatečně široké,ale nevyzouvaly se. Pokud budou bare nebo kompromisní,tím lépe...Děkuji.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 2. 12. 2016, 11.02

Nemáme oblibenou značku. Jdem do obchodu a co se líbí a sedí, to berem. Vždycky je nechám v botách projít se po obchodě.

Jarka mmm, 2. 12. 2016, 11.38

Nakonec jsem koupila dvoje přes internet a naštěstí sedí dobře (dd step a keeny).

Minnie, 2. 12. 2016, 11.41

Máte štěstí . Kamarádka koupila synovi co má rok a půl zimní přes net a neseděly a to měla všechno změřený, vypsaný a stejně...

vendy.z, 16. 9. 2016, 9.12

No stalo se mi jednou, že jsem koupila přes net a pak nebyly ani náhodou. Takže jdu do obchodu, vyzkoušíme a pak teprv koupíme. Značku nepreferuji žádnou....Ale také nelze věřit dětem. Takhle jsme koupili, v krámě že je to OK - před krámem jí to už tlačilo!

Jarka mmm, 16. 9. 2016, 9.26

Já to nakonec riskla přes net,tak snad padnou,ověřovala jsem si přesné rozmery. Nejsem momentálně ve stavu jezdit po x obuvich ("normální" boty bývají dost úzké a kopyta). Jinak hodně dětí ani neřekne,že je něco tlačí...a ikdyby jo,tak to už je stejně pozdě,mely by mít v bote dost místa.

Zdeňka S., 15. 9. 2016, 23.54

Boty musíme vždycky vyzkoušet , dcerka má zase vysoký nárt a spoustu botiček neobuje .

benca, 14. 9. 2016, 19.16

su take predajne protetiky, tam by som to hladala

Topik2, 14. 9. 2016, 7.06

Konkrétní značku nemáme....vezmu je do obchodu a dle toho jak jim botka sedí tak ji beru

Jarka mmm, 14. 9. 2016, 10.10

Ono se to nabízí. Mě šlo o to,že některé značky dělají jen široké,jen úzké atd.,takže se pak da jít na jistotu podle značky a jen zkoušet...

dasza, 14. 9. 2016, 5.35

D.d.step.zeazoo,lbl myslim taky ta prvni rada se da... A co achinsa shoes?ty jsou favoriti u nas...jinak vivo krasne suchym zipem stahnu

Jarka mmm, 14. 9. 2016, 10.08

Uvažuji právě o jednom modelu těch D.d.Step,který je dost široký a vypadá,že se da stáhnout. A pak js zjistila,že Livie and Luca by snad měly být na tento typ nozicek..mrknu i na ty jiné.

JanaH, 13. 9. 2016, 20.11

Já jsem teď kupovala mladšímu botky Froddo. Nemá sice úzký kotník, ale širší nohu ano. Podle mě by se daly i dobře u kotníku stáhnout.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight