Oblečení pro děti - kvantita nebo kvalita?

zobrazeno 312×

Vložil(a): Alexandra, 1. 6. 2016 23.36

Maminky, jak to máte s oblečením pro děti? Kupujete spíš pár kvalitních kousků, nebo máte nacpané skříně dětským oblečením a některé kousky ani pořádně nestihnete unosit? Dědíte oblečení po někom? Kupujete použité kousky v bazaru, nebo preferujete nové oblečení? Díváte se na složení oblečení, než jej koupíte? Řešíte kvalitu a původ materiálu (biobavlna, fairtrade, Ecolabel..), nebo toto jde mimo vás a hlavním kritériem při výběru je vzhled a cena?

Sdílejte:   | 
4

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 22. 8. 2016, 7.57

Od každého něco, ale nic se nemá přehánět.

AllaŠvecová, 10. 6. 2016, 13.16

Naše slečna plno oblečení podedila i po synovci , jinak nakupují na bazarcich-pro to naše prasátko a sem tam nakupují v lindex/hm na parádu když někam jdeme

Jamu, 3. 6. 2016, 15.50

Obleceni ponevice dedime a doplnime par novymi kousky.U deticek je vetsinou zbytecne nakupovat drahe znackove veci,ktere ani nestihnou unosit.Sama znackove veci nevyhledavam,tak proto mi to asi prijde zbytecne;)

Milena, 2. 6. 2016, 20.32

Bohužel nemáme to štěstí, že bychom od někoho oblečení dostávali. Máme dva kluky, staršímu kupujeme vše nové, dívám se hlavně na vzhled oblečení, funkčnost a také cenu. Mladší zatím vše dědí, uvidíme, jak dlouho ještě mu to nebude vadit:-) Trochu mě mrzí omezený výběr oblečení pro kluky, pro holčičky jsou věci daleko pestřejší.

Misska20

Misska20, 2. 6. 2016, 20.10

Syn většinu oblečení dědí po známých, něco kupuji po bazárcích, oblečení je zachovalé a za přijatelné peníze. Pár kousků jsem mu nechala i ušít (škoda že to neumím ) ale samozřejmě když někde narazím na něco co se mi líbí, tak mu to koupím i tak, jen je škoda že z toho tak rychle vyroste.

Našemu Honzíkovi byl v neděli rok a oblečení má více než dost, většinou vše nestačíme ani unosit. Již v těhotenství jsem našemu broučkovi pořídila spoustu oblečení od těch nejmenších velikostí, ale i oblečky větší a teď už jen aktuálně dokupujeme co nám chybí. Máme nové oblečení, ale nebráníme se ani oblečení z druhé ruky, když je v dobrém stavu. Nakupování oblečení pro našeho broučka mi dělá velkou radost, zvlášť když mu to pak moc sluší

kajca, 2. 6. 2016, 19.48

My vela casu trávime na ihrisku a u starych rodicov,kde sa taktiež ušpinia,takže nakupujem aj použité oblečenie.Deti majú toho veľa,no aj sa dosť zamažú,tak treba.

Jaaaaba, 2. 6. 2016, 19.18

Nové oblečení zatím (2,5 roku) kupuji jen vyjímečně. Naštěstí jsme totiž spoustu věcí zdědili a radost z nakupovaní šatiček a dalších věciček si dělá hlavně babička, která nebydlí ve stejném městě. Já tím pádem nakupuji pouze ty nutné věci, které nám chybí. U těch pak hodnotím kvalitu a cenu. Navíc dcera netrpí kožními problémy, takže neřeším ani původ materiálu, spíš mi jde o to, aby oblečení bylo bavlněné, prodyšné a příjemně se nosilo.

horajda35, 2. 6. 2016, 18.46

Měli jsme štěstí, protože většinu oblečení pro dcerku jsem podělili od kamarádky, takže jsem začala nakupovat nové až v 6. měsíci. Nyní nakupujeme hlavně trička, šatičky a botičky

Zuzizuzka, 2. 6. 2016, 18.41

Pěkný den všem, u nás se hodně dědilo a stále dědí od sestřenic, ale samozřejmě ze první oblečky byly od nás od rodičů. Vždyť mě by bylo líto, ze bych té naši už dvouleté princezně nemohla nic občas koupit . Někdy nakupuji nové věci, ale také z bazárku, protože i tam se daji najít "nové" a krásné věci. Jen botky kupujeme vždycky nové.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight