Miminko narozené v lednu

zobrazeno 3516×

Vložil(a): ivka1981, 20. 11. 2014 15.56

Dobrý den maminky, chtěla jsem se zeptat, co všechno mělo vaše děťátko oblečené, pokud se narodilo v zimě? První miminko máme koncem března, ale to už bylo teplo. Teď nás to čeká v lednu a já přemýšlím, co všechno musíme mít, když bude mráz. Děkuji za rady.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 3. 1. 2018, 19.08

fusak a vyteplený obleček, ale záleží jestli bydlíte v horách nebo nížině, kde zima v podstatě stejně není

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 11.56

naše dcera jezdila v kombinéze a ve fusaku, případně ještě deka, body a overal apod.

Kikinka30, 1. 4. 2017, 12.41

Poradnou teplou zavinovacku,deku a overalky teple,cepicku,u malych miminek budete zprvu jen chvilku venku,ale nepodcenujte🙌

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 13.23

já měla klasicky fusak, kombinézu a zavinovačku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.38

Nejlepší je mít fusak u nás se osvědčil emitex 3v1 a teplou čepicku a pak klasické zimní oblečky

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 16.23

Malej je na konci ledna. Měli jsme fusak od Emitex, pak ještě jeden, ale do toho byl moc malý. Nejčastěji byl v bundičce, rychlozavinovačce a pod dekou. Měli jsme i teplý zimní overal, ale ten jsme nevyužili.

ivka1981, 18. 11. 2015, 16.58

Také jsme nakonec pěkně ke konci ledna fusak Emitex jsme využili naplno, chvilku jsme nosili kombinézu, ale z porodnice jsme jeli bez ní, protože jí byla moc veliká a spíš jí do ní táhlo než aby jí zahřála.

louskacek2, 20. 11. 2015, 6.32

Tak to ja mam zarijoveho hosika tez mam emitexovy fusak do autosedačky a jeste do kočárku plus kombinezy od vel. 62. A jeste se ojlizim po vetsich.

Jana N., 25. 11. 2014, 18.13

Přidávám se k ostatním maminkám. První mimčo bylo sice v říjnu, ale před třemi lety byla docela zima, tak jsme kombinézku, teplý fusak a deku využili taky. Teď čekáme v prosinci/začátkem ledna, tak je všechno připravené znovu. Do auta máme takový teplejší overálek, pod který dávám jen bodíčko a slabší dupačky. Když pak mimčo potřebuji přenést z auta domů, jen ho zabalím navíc do deky. Čepička je samozřejmostí. Když je větší zima, tak slabší a silnější navrch.

Alexandra, 25. 11. 2014, 12.49

Nás také čeká přírůstek teď koncem roku nebo v lednu. Říkám si, že v době šestinedělí ven stejně moc chodit nebudeme a když, tak jen na chviličku a za 6 týdnů už bude zase trochu tepleji (začátek března).. Ale souhlasím s Estrelou - dobrý fusak, zachumlat, teplou čepičku.. Já už se tak těším

ivka1981, 24. 11. 2014, 15.21

děkuji za reakci, fusak máme také od Emitexu a teplou kombinézku, zbytek jako bodíčka a dupačky také, pořídili jsme ještě teplou čepičku, tak snad nebude tak veliká zima. Jak píšete, je výhodné, že dítě donese člověk s kočárkem, rozepne fusak a nechá ho spát, aniž by muselo spát venku.

Estrela113, 21. 11. 2014, 20.16

Dcera je lednová, pokusím se vzpomenout si. Rozhodně jsem mu ven na procházky dávala body s dl. rukávem, na to mikinku, chlupatý overal a ještě fusak, deku. Měla jsem i takové naducané kombinézy, ale ty jsme využili málo, protože by se ve fusaku upekla. A do autosedačky jsem měla Emitexovou zavinku do autosedačky a tam také bývala v tenčím chlupatém overalu. Samozřejmostí byly čepičky a rukavičky. Ale dávala jsem tenčí bavlněné. Takže za mě doporučuju dobrý fusak do kočárku i autosedačky. Když jsem pak přišla domů s kočárkem a dcera spala, jenom jsem rozepla fusak a nechala ji spát, nemusela jsem ji svlékat nebo nechávat spát venku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů