latkove pleny

sledováno 1× zobrazeno 1675×

Vložil(a): luciusmius, 28. 1. 2016 7.48

Ahoj maminky latkarky pouzivam latkovky tak od prvniho mesice a poridili jsme 5ks jednovelikostnich kalhotek 5vkladacich plen znacky babycity a spoustu ctvercovek zezacatku jsem vkladaci pleny nepouzivala ted (7mesicu) ji sem tam tu vkladacku dam. A porad delam novosklad. Tak pred dvema mesicema jsme zacali zavadet um a tuhou stravu a caje a mala se zacala strasne pocuravat. Tak jsem ji dala novosklad a jednu na rovno nebo vkladacku. Chci se zeptat jestli to delam spravne a jestli je novosklad jeste porad vhodny. Zadnym kurzem jsem neprosla. Navic bych si chtela nejake pliny usit ale nemam tuseni kde vzit material. Nevite maminky prodava se v galanterce a co pouzit na tu nepromokavou vrstvu moc dekuji za odpoved a budu rada za jakkoliv tipy

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 16.28

prodává se na metráž i plenkovina látka nepromokavá také, to je se zátěrem

Fuga

Fuga, 30. 11. 2016, 17.34

dá se koupit vyloženě plenkovina a látka s pul zátěrem

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.40

Na eshopu na světě látek mají teď krásné látky na pleny

vivianr, 1. 9. 2016, 9.16

Viděla jsem, že si vkládačky a plíny ušily maminky z ručníků. Bambusové by byly asi nejlepší. Látky s pul zátěrem my příjdou drahé. Koupila bych svrchňáčky z druhé ruky.

vivianr, 30. 1. 2016, 16.55

Někde se dá ta látka objednat. Stačí si zadat pul zátěr a stránky by vám měli vyjet. My jsme zatím pořád na novoskladu, ale jsme malý.

dasza, 28. 1. 2016, 11.53

Ja teda vzdy davala jen do kapsy vkladacku a nic vic..a malokdy se procurala..novosklad sem nedelala nikdy...co mate za znacku??

luciusmius, 28. 1. 2016, 16.25

Baby city

dasza, 28. 1. 2016, 18.34

Jo tak ty neznam;)) tak neporadim...zkusila bych jinou znacku..preci jen ty vetsi deti budou curat vic a vic...ja pak davala extra save bambusove.a i na noc nam stacila jedna..bez proteceni

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů