Šátek

zobrazeno 1907×

Vložil(a): Liskovyorisek, 17. 11. 2014 22.15

Ráda bych se zeptala ostatních maminek, jak to mají se zkušeností s nošením dětí v šátku? Pokud nosíte děťátko v šátku - máte pocit, že je na Vás dítko více fixováno? Nebo že je klidnější, neboť Vás cítí? U prvního jsem nešátkovala, protože v šátku hodně plakal, u druhého šátkování proběhlo - okamžitě vždy syn usnul, je klidnější, ale tedy mám pocit, že i na mne více fixovaný. Co vy, jak je to u vás?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andrea Poliaková, 20. 11. 2022, 19.38

Nosím obe deti, v šatke aj v nosiči Rischino a obe sú veľmi spokojné. Je medzi nimi 2 roky rozdiel a nosenie ich vždy ukľudní. 🙂

Romanka40, 26. 11. 2019, 18.10

Spise ja jsem klidnejsi, ze mam mimco vice na tele. Ale ja nosim od 7dnu a taky je v satku v tomto pocasi lepsi tepelny komfort manzel ma nositko, sice satek si navazoval, ale nejak to nezvladl

Žofinka

Žofinka, 3. 1. 2018, 19.12

tak kontakt dítěte a matky tělo na tělo se musí projevit, ale i když člověk nenosí, tak vztah může být krásný

Eliška Kozlova, 19. 8. 2017, 11.16

Ja jsem nosila až třetí, chtěla jsem uz na druhé, ale pořizovací cena byla moc vysoká. U třetího jsem musela, protože prostřední dcera byla ještě malinká a potřebovala me ruce a ještě občas kočárek. Nejmladšího jsem nosila jen když jsem potřebovala s nejstarším do školky, nebo na procházky do lesa, nebo na pochůzky do města, na spinkani byl kočárek a po doma jsem ho také nenosila, byl spokojený v korbicce nebo sedacce. Teď je to moc hodný a spokojený kluk a ja lituju, ze mi bylo líto peněz a nekoupila jsem si ho uz pro prvního

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 12.07

určitě je dítě více fixované, ale zároveň spokojené, rozhodující je ten kontakt

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 13.05

já jsem nosila druhého v nosítku a někdy se mu tam líbilo a někdy ne.A rádi mě mají snad oba

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.29

Já si myslím, že nosítko i šátek je super věc, že díky tomu je spokojené dítě i maminka, která má volné ruce

Pavla33, 4. 7. 2016, 14.36

Malá je narozená dříve, v prvním měsíci jsem koupila šátek a je pravda že krásně usne,není tak uplakaná a jsme spolu a já mužu dělat prakticky cokoliv

Petra Önder (petrao)

petrao, 15. 6. 2016, 16.53

Koupila jsem nosítko, bojím se, že se šátkem nebudu umět zacházet. Ikdyž jsou i různé kurzy nosení v šátku apod.

luciusmius, 24. 4. 2016, 23.00

Já šátkuju od Vánoc hned se nám to zalíbilo. Nemůžu říct, že to dcera miluje ovšem je pravda, že v něm usne a nevyvádí v něm. Dokonce když ho utahuji pomáhá mi a snaží se taky tahat ale když na ni přijde lezoucí nálada můžu se stavět na hlavu v šátku prostě nebude.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů