Tipy a triky, jak na nočník

zobrazeno 1525×

Vložil(a): vequi, 27. 3. 2016 0.10

Jak jste naučili dítě na nočník? Dcera má 18 měsíců a zatím odmítá jít na nočník. Vždy spustí takovou hysterii. Už si umí sama říct, že má bobo, ale když řeknu, že uděláme bobo do nočníku, začne brečet. Nemáte nějaké tipy a triky, které zabírají nebo máte s tímto nějakou podobnou zkušenost? Mám obavu, že to bude velký boj :-(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 30. 12. 2017, 7.30

žádná 100% rada není, každé dítko je jiné, u nás zabralo nechat ho bez pleny a počůrávat, ale jednomu dítěti to vadilo a za týden umělo na nočník a druhé bylo úplně v klidu a klidně si hrálo dál

Marusk

Marusk, 18. 10. 2017, 8.32

Zkoušíme dávat od pěti měsíců, ale od sedmého měsíce se dítě zablokovalo a prostě si ani nesedne. Musí pochopit, o co jde. Budu zkoušet zase za měsíc, postupně a hlavně nenutit. Snad to časem pochopí.

Kikinka30, 1. 4. 2017, 12.31

Posadim na nocnik s hrackou a rikam napr ze i zabka chce curat

Fuga

Fuga, 2. 12. 2016, 20.50

my jsme zkoušeli dávat na nočník panáčka a dokonce jsme "vytvořili i hovínko"

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 17.16

Udělat hovínko to je super nápad a z čeho?

Lenka a Terezka :), 16. 4. 2016, 19.28

Máme nočník zatím pouze v rohu místnosti a na něm sedí panenka , ale taky nás to za chvíli čeká..doufám, že to půjde dobře a malá se brzo naučí.

LucieKo, 10. 4. 2016, 19.01

Zajímalo by mě kdy jste poprvé začaly dávat děti na nočník?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 17.15

Já jsem poprvé dávla asi v 10 měsísích, ale nebralo ho to

Zuzka Čtvrtečková, 1. 4. 2016, 13.44

Malý od malička chce všechno sám, takže pro nás nočník nebyl problém, ale od kamarádek vím, že je dobré konkrétně na kakaní udělat dítěti soukromí. Třeba mu postavit "bunkr" z deky, některé děti jsou stydlivější. A na čůrání posadit na nočník plyšáka a nenápadně někudy nalít trochu vody a chválit, jak je šikovný. Dítě to víc motivuje. Ale jak píšu, jsou to zkušenosti mých kamarádek

kamca80, 30. 3. 2016, 14.02

Dcera sama od sebe sedla na nočník a vyčůrala se měsíc před druhýma narozeninama, do té doby tam nechtěla vůbec být, prostě sama si tam sedla a bylo. Behem týdně chodila i ven bez plínky a od 2,7let i na noc úplně. Syn má momentálně 20měsíců, sedne si na nočník, ale hned si zase stoupá a prostě se nevyčůrá, i když se ho snažím zabavit, třeba telefonem, nebo tabletem, stejně nic, klidně i hodinu zadržuje a čeká na plínu, nebo max se počůrá někde mimo nočník. Nechám mu volný průběh, však i on na to jednoho dne přijde

veru.veru, 30. 3. 2016, 13.00

Nechala jsem děti, aby na to přišly samotné, občas jsem zkusila posadit, nechtěly, ale nakonec začaly samy, obě byly do dvou let bez plen i na noc. Nejsem příznivec vysazování na nočník.

benca, 29. 3. 2016, 21.04

neviem ani ako sa to podarilo, ale mysleli sme ze sa ani nenauci, davali sme do nocnika aj kvietky, to nam poradili, raz sa jej podarilo sadnut si a aj vycikat a potom uz chcela cikat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů