Jaký typ nocniku je nej?

zobrazeno 3764×

Vložil(a): Eliška Kozlova, 7. 6. 2018 23.01

Máme doma 3 typy nocniku a redukci na Wc. U nejstaršího jsme měli takový retro jako na obrázku a bohatě stačil. U dcery to bylo horší na nocnik nechtěla a špatně na něm i seděla, tak jsem oddalovala a pořídila ve tvaru zidlicky, ten je bezva, děcko se chytí za rukojeti a pohodlně usadí i teď u nejmladsiho je velmi oblíbený,i když je růžový :-D Pak máme takový taky retro, ale menší a obyčejnou bílou redukcí na Wc. Koukala jsem, ze typů nocniku jsou mraky, většinou zábavné a volantem nebo hrající :-D Máte nejaký vtipný, nebo klasiku, popřípadě jaký by jste maminkam doporučili?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Emka, 19. 10. 2021, 14.29

Ahojky, já my máme doma tady tento https://www.postylky-vybaveni.cz/hrajici-detsky-nocnik-protiskluzovy-auticka-modry-modra a uplně v pohodě vystačí

Nikoll, 22. 7. 2018, 9.48

Dcera má takový co vypadá jako wc, polstrované sedátko, dá se zavřít, a má i držátko na toaletní papír, a pak se dá rozebrat jako redukce na wc a stupátko k umyvadlu, a potom má cestovní skládací se silikonovou vložkou, bez ní může sloužit rovněž jako redukce na wc. Ale teď už konečně začla chodit na klasické wc bez redukce

BonnieParker, 11. 6. 2018, 17.12

Máme ergonomický z mokoshopu, na tom jediném je syn zatím schopný na velkou. Na malou je mu to úplně jedno jaký nočník nebo i záchod s redukcí.

Petra Schoberová, 11. 6. 2018, 7.24

My měli takový jaký jsme dostali nějak sem to neresila

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 6. 2018, 7.49

Syn si vybral červený s autem ale jinak je to asi fuk

Eliška Kozlova, 10. 6. 2018, 8.03

My vybírali jen barvu, v domácích potřebách měli jen ten obyčejný Docela koukám kolik typů je v dětských prodejnách

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 6. 2018, 8.06

Máme ho z normy a hrozně ho chtěl máme k tomu i sedátko na WC ve stejném motivu 😂

dadinkamaminka, 10. 6. 2018, 7.45

Já tohle vůbec neřešila. Prostě jsem koupila nočník a začala ho na něj učit. Měli jsme hrací,měl z toho radost,že když se třeba vyčural,že to začalo hrát

Eliška Kozlova, 10. 6. 2018, 8.01

Ja taky ne, ale měla jsem štěstí na výběr. Ale teď co jsem koukala, jsou ty levnější dost malé a pro kluka málo zvednutou přední část.

Mygara

Mygara, 9. 6. 2018, 18.48

my měli ten, co je na obrázku, akorát žlutý

nikolava, 9. 6. 2018, 14.57

Máme ten co je na obrázku a jeden z Ikey

Fuga

Fuga, 9. 6. 2018, 7.16

máme z Ikey klasiku obyčejnou, nočník po mně nestačil, čůrali nám kluci na podlahu, protože to bylo ve předu moc nízké

Eliška Kozlova, 9. 6. 2018, 8.49

Co jsem koukala, tak teď hodně nocniku, vypadá sice moderně, ale tu přední část ma málo zvednutou, to je pravda.

Aliisha

Aliisha, 9. 6. 2018, 5.22

Máme nějaký z LIDL. U kluků doporučuji tu přední část vyšší. Když je nízká, tak čůrají ven.

Gabill, 9. 6. 2018, 6.02

Presne. Pri chlapcoch by som si všímala hlavne tú prednú časť.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 6. 2018, 7.49

Syn má vyšší a stejně občas čůrá vedle 😂

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů