Únava

zobrazeno 173×

Vloženo: 5. 8. 2020 23.57

Také se teď cítíte unavení?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Monika8989, 23. 3. 2024, 22.48

Dobrý den, chápu, že se cítíte unavená po práci. I já sama se v poslední době cítím vyčerpaná a někdy mám pocit, že právě teď jsou všechny dny dvojnásobně náročné. Podle mě v tom může hrát roli nedostatek sluníčka, ale já jsem nedávno narazila na internetové stránky https://www.greenherbs.cz/, kde jsem si koupila kratom. Tenhle přírodní doplněk stravy mi pomohl dobít mojí energii. S ním zvládám mnohem více práce. Možná by mohl pomoci i vám s vašimi problémy.

to je určitě s tím opatřením

Úča, 16. 11. 2020, 23.17

To není sluníčkem myslím. Je to v naší hlavě . Pořád všude slyšíme špatně zprávy a to působí na naší psychiku a tělo se brání a je unavené . I když si myslíme, že si to nepřipouštíme , naše podvědomí vše vnímá . Málokdo umí vypustit starosti , ani já ne . Tak jen snad , že už bude líp a vše se zlepší a t i naše mysl .

mikjana, 5. 9. 2020, 10.25

Únavu cítí snad každý, může to být jen právě tím počasím, ale i třeba člověku něco je a ani pořádně neví co. A hned na nás padne strašná únava.

Zdeňka S., 19. 8. 2020, 10.37

Jo , hlavně někdy vůbec nechápu děcka proč si nejdou odpočinout, nebo zdřímnout když můžou

Minnie, 15. 8. 2020, 8.05

Poslední dobou to na sobě pociťuji také. U mě má hodně vliv na náladu počasí, takže na podzim když jsou deště a věcně zataženo se cítím na prd. Ale teď je to stresem co v poslední době mám (a né málo)

Teryk92, 11. 8. 2020, 7.57

Já jsem unavená snad už rok. Už netuším čím by to mohlo být. Teď se mi ještě navíc motá hlava.

mikka27

mikka27, 9. 8. 2020, 14.23

Taky se cítím unavená. Je to teď asi horkem .

patricia077

patricia077, 9. 8. 2020, 10.17

Hele buď v klidu, já měla týden akční dovolené s dětmi a tento týden po dovolené v práci mazec, sice jsem měla děti u babičky, ale v pátek už se zas vracely, nutím se každý večer, den jsem v práci, cvičit, ale je to náročné

Lenička, 8. 8. 2020, 15.19

Sluníčko už je tak snad bude lépe. Jinak to může být porucha štítné žlázy.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů