Stejná karnevalová maska na více akcí?

zobrazeno 2093×

Vložil(a): JanaH, 28. 1. 2017 22.57

Maminky, vyrábíte (případně kupujete) dětem na karneval pokaždé jiný kostým? Loni jsme si u staršího syna vystačili s čarodějem. Měl to jako masku na maškarní, co měli v jejich třídě, i pak později na celoškolkové akci, kdy slavili fašank. Tuším, že letos budeme pokračovat s čarodějem, syn moc na novoty není. Ale třeba překvapí a budeme muset vymyslet něco jiného. Jak to máte vy? Vyžadují vaše děti pokaždé jiný převlek?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 11. 2017, 3.58

uvidíme, ale proč masky nerecyklovat

Mygara

Mygara, 7. 2. 2017, 15.47

když vydrží stejná je to jen dobře

benca, 30. 1. 2017, 21.09

nasa chce by stale elsa z frozen rozpravky, tak ma dlhe saty a teraz ma to iste len kratku modru suknicku, moc nema rada zmeny

vendy.z, 30. 1. 2017, 16.38

No já tedy kupuji. Dělala jsem jednou Karafiátova broučka pro dcerku - vyrobila jsem křídla, ale když jsem pak spočítala na kolik mě to vyšlo, že jsem to vyrobila, raději koupím. Na ebay jsem pořídila masky za 100 kč a to je tolik kolik bych dala za jeden výpůjční den v kostýmerně.

Tenderka, 30. 1. 2017, 11.52

syn este nebol, no uz teraz mam par napadov v hlave, co by mohol byt a ako to vyrobit

kamca80, 30. 1. 2017, 10.47

U nás chce být dcera princezna má ted 5 let a druhým rokem jdeme na maškarní a syn má 2apul roku a už mám od známé zamluvený kostým piráta

Aliisha

Aliisha, 29. 1. 2017, 20.51

Tohle zatím ještě neřeším. Až budu, tak mrknu do na masky do bazárků. Tam něco určitě seženu.

patricia077

patricia077, 29. 1. 2017, 17.28

Dcera ještě nebyla, zatím mám kostým připravený, až něco bude..

Lipi4, 29. 1. 2017, 17.03

Každý rok novy doma vyráběný.... většinou vymýšlí babička, která na to má talent ..

elis510

elis510, 29. 1. 2017, 14.22

Pokud se dítěti líbí ten stejný a nevyrostlo z něho... tak klidně ten stejný.... u nás je přání "býti závodním letadlem"... konkrétně Prášek Skočdopole neboli Dusty...což dost dobře nevím, jak vyrobit,aby to vypadalo věrohodně, aby se v tom dalo přirozeně pohybovat..tedy létat a nestálo to majlant.... plus aby se to dalo dobře obléci a sundat, když se jede autobusem na akci a domů.... ale i tak to vypadá, že letos nepůjdeme... tady probíhají karnevaly zvláštně... rodiče zasmušile sedí a vyčkávají konec...tzv každý sám... a děti, kteří tam mají své kamarády, ty jsou ok... ale ti kteří ne... mají smůlu... syn se tam vloni setkal s nepříjemnostmi, které nemohl pochopit a svým způsobem ani já.... byl tam pouze se mnou... chtěl se seznámit s dětmi a hrát si s nima...některé ho odmítly a ty drzejší se mu začaly smát... že je za popeláře, že má dlouhé vlasy.... no docela jsem byla nemile překvapená...obzvláště, když rodiče přihlíželi a nebo si prostě hleděli svého.... organizátoři je pak trochu usměrnili, ale i ztěch si nic moc nedělaly.... tak letos silně zvažuji návštěvu těchto akcí a nebo jedině přibrat někoho s sebou, ať tam nejsme jak vyvrhel. Všem přeji šťastnou volbu u výběru kostýmů i u výběru karnevalu

JanaH, 29. 1. 2017, 22.17

Hm, to se nedivím. Na takový karneval by se mi taky nechtělo Každopádně pokud byste se přecejen na karneval vydali, co se týče masky Dustyho mě napadlo dát malému oranžové tričko, křídla vyrobit z papírové krabice - dva dlouhé kusy namalovat na oranžovo, ty by měl přidělané gumičkou na ruce a vrtuli udělat z papíru a přidělat třeba na čelenku.

elis510

elis510, 30. 1. 2017, 14.34

děkuji za typ... to by stálo za to udělat i "na doma"..jistě by si s tím vyhrál taky...děkuji moc

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů