Státní školka

zobrazeno 2059×

Vložil(a): Markéta V., 5. 9. 2016 18.42

Jaké máte zkušenosti se státními školkami? Syn navštěvoval dvakrát týdně soukromou a tam jsem byla spokojená. Teď byl 3x ve státní. Přestože nás paní ředitelka na schůzce pro rodiče ujišťovala, že sladkosti ve školce nedovolují, hned první den si přinesl ze školky lízátko. Druhý den dostal na odpolední svačinu balený mléčný řez! A dnes staví z duplo kostek tanky a neustále po něčem střílí. A to nemáme doma ani vodní pistolku. Jsem z toho dost rozpačitá a nechci si hned od začátku v jednom kuse stěžovat a být za potížistku, ale nechat to jen tak se mi taky nechce. Jak byste to řešily?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jarmilka, 19. 11. 2020, 21.34

Nám dceru do státní školky bohužel nevzali, takže přemýšlím i nad soukromou. Jsou v Praze nějaké soukromé školky, které mívají volné místo i v průběhu školního roku ?

LovosickaLenka, 1. 2. 2019, 20.55

Taky nemám se státníma školkama zrovna dobré zkušenosti. Momentálně chodí můj syn do této soukromé školky https://www.dracek-skolka.cz/ a s tou sem maximálně spokojená

Misacek, 31. 10. 2018, 19.11

Ahoj, no já ti teda úplně rozumím... Já mám teda se státní školkou taky svoje zkušenosti. A ty teda nebyly vůbec dobré. Nakonec jsme to museli řešit přestupem na soukromou...

Mygara

Mygara, 10. 11. 2017, 16.11

tak střílečky se může naučit i v soukromé školce, záleží s kým se kamarádí

Kvetka25, 23. 6. 2017, 21.23

Díky moc. Mrknu tam. Chci být na září připravená Malá si teď už ve školce na adapťáku vybrala dokonce značku. Tak můžu tvořit.

aratk, 23. 6. 2017, 21.18

Ahoj, my máme nažehlovačky a nálepky minilabels. Dělají i razítka. Ty sem nezkoušela, ale nažehlovačka zvládne i myčku

Kvetka25, 23. 6. 2017, 21.20

To je tyjo dobrej nápad. A máš prosím nějaký odkaz kde se dají objednat?

aratk, 23. 6. 2017, 21.22

Mrkni na https://www.mininalepky.cz/kategorie/pro-skolku vybereš si motiv, text, barvu. Je to super. Maminky se ve školce ptají, kde sme to sehnaili.

Kvetka25, 23. 6. 2017, 21.15

Ahoj holky, jak ste označovaly dětěm věci do školky? Díky za tipy.

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 18.01

časem okouká "špatné" věci ve kterékoliv školce, ale jestli se vám nelíbí jídlo, tak se ozvěte. U nás to jde řešit i individuálně

Minnie, 1. 12. 2016, 13.04

Dcera chodí do státní, je nejlepší ve městě a spokojenost u nás rodičů i u ní. První den taky dostala bonbon, občas mají sladké ale to má i doma tak to mě ani nenapadlo řešit. Když má někdo narozeniny, nosí čokoládové Kinder tyčky, bonbony, lízátka ard... pro ostatní děti. Ke svačině občas rohlík s Nutelou ale jak říkám, my sladké milujem a vždy je u nás zásoba. A že střílí, to mohl okoukat od jiných dětí a okoukal by jak ve státní, tak v soukromé.

JankaB, 11. 11. 2016, 15.31

Dobrý den Markéto, chápu Vaše rozčarování. Já když jsem řešila kam půjdou děti do školky tak jsem hlavně přemýšlela jaký přístup mají paní učitelky k dětem. Od malička pracuji s dětmi pedagogikou Montessori a protože mám dvojčata soukromá školka pro nás byla nákladná. Zkusila jsem je dát do státní školky, ale nefungovalo to, jak píšete i Vy, dostávali sladkosti jako odměnu za "něco" , děti nepotřebují být uplácené, činnosti dělají protože chtějí a mají z toho radost a já viděla jak postupně nosí domů návyky, které se neslučují s mým přesvědčením. Se školkou jsme skončili a až v předškolním věku šli do Montessori školky a teď jsou v Montessori základní škole. Řiďte se svým instinktem a pokud Vám něco vadí vykašlete se na předsudky, že budete vypadat jako potížistka a ptejte se a řešte, Váš syn za to stojí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů