První dovolená bez dětí

zobrazeno 1336×

Vložil(a): Markéta V., 13. 7. 2016 17.56

Tak se mi to blíží, po skoro 4 letech poprvé bez dětí. Kdo si myslíte, že to zvládne lépe, já nebo děti:)?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 9.00

na začátku matka hrdinka , ale děti na tom budou určitě lépe .-))

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 17.57

řekla bych že děti.. Stejně na ně budete pořád myslet

Zuzi, 6. 9. 2016, 21.14

U nás je dovolená bez dětí tak 1x na rok, z původně plánovaného týdne jsme rádi, když vyjdou 3dny...a probíhá to následovně - vybereme destinaci v ČR kde strávíme pobyt bez dětí a budeme si hrát na bezdětný pár...první den jsme celý natěšení, vysmátý a nemůžeme se dočkat až vystoupíme z auta a můžeme vypít v klidu sklenku vína a povečeřet aniž bychom hlídali čas nebo měli nastražená uši kdy se z našich dětí dřív probudí...hlavně ten první večer jsme rádi, že to vyšlo a nemuseli jsme ni na poslední chvilku rušit...2.den ráno - první co si povídáme je jak asi spali naše děti a zda jsou v pohodě....kolem oběda už si řkáme, že mohli jet klidně s náma, že je tady spousty věcí vhodné i pro ně. Poslední den už odpočítáme hodiny kdy ty dva divoši budou v naší náruči poslední věta za dovolenou bez dětí zní "Příští rok je bereme s sebou!" --> jasně, že tomu tak nebude

Topik2, 15. 8. 2016, 1.25

Jejda jak já vám závidím...já jdu bez dětí nanejvýš vynést koš ;-( určitě to zvládnete

Itany, 18. 7. 2016, 19.50

Ja myslim ze i vy i deti.bude to super relax:) o tom ja si muzu jen necht zdat;)

vendy.z, 16. 7. 2016, 21.52

Já byla teď před týdnem bez dětí sama doma, bylo to divné Ale zvládli to všichni. Obě děti byly šikovné (5 a 3 roky), byli u babičky a v poho. Tím, že byli spolu, bylo to pro ně dobré. Manžel byl navíc na dětském táboře, takže jsem byla opravdu doma sama

veru.veru, 16. 7. 2016, 19.03

Nikdy jsem bez dětí nebyla, poprvé jsme byli s mužem na prodlouženém víkendu až když dětem bylo 10 a 15 let a to jsme ho ještě dostali pod stromeček. Já bych si to bez nich prostě neužila.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 7. 2016, 16.15

Děti

Minnie, 14. 7. 2016, 15.49

Já bych si to teda vůbec neuměla představit. Takže u nás toto nehrozí. Snášeli bysme to špatně všichni.

jitkamety

jitkamety, 14. 7. 2016, 15.00

Určitě děti,neboj!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů