Přání k narozeninám

zobrazeno 1342×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 28. 2. 2018 21.06

Promaminky, často se tu objevují diskuze co koupit příbuzným ke kulatinám.. Ale co byste si přály reálně Vy, pokud byste slavily třeba kulaté narozeniny? Zdraví a světový mír na mysli nemám :) sama budu mít za dva roky 30, ale nic vysněného, co bych chtěla dostat nemám.. Když už si něco přeji, je to vždy pro celou rodinu (pračka, mop,..) ale jinak mám myslím si všechno :) možná jen wellness víkend s manželem :) ale i když bych si to přála, jen na to pomyslím, už se mi stýská po dětech :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

veru.veru, 3. 3. 2018, 16.12

Já bych si přála jet do Paříže nebo do Říma, nejvíc teda do Číny, ale tak to je nereálný

jancaan, 2. 3. 2018, 11.29

Ráda bych dostala nějaký poukaz a vyrazila se synem k moři, ale to se mi jen tak nepoštěstí.

Aliisha

Aliisha, 1. 3. 2018, 21.08

Přála bych si den jen pro sebe. Došla bych si ke kadeřnici, koupila si nějakou drobnost a dala si něco dobrého aniž by mi to někdo snědl

patricia077

patricia077, 2. 3. 2018, 6.23

Poukaz ke kadeřnici jsem si přála k Vánocům ještě jsem tam nebyla

Nikoll, 1. 3. 2018, 20.07

Já jsem si teda přála hodinky, ale raději jsem si na ně šetřila, protože jsem nečekala, že by mi je někdo koupil, ale dostala jsem je od svojí mamky <3 a věci co bych si opravdu přála se asi úplně splnit nedá, a 30 mě čekají za dva roky, tak budu muset něco vymyslet

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 1. 3. 2018, 19.52

Příští týden mám narozeniny a tak přemýšlím, ale nevím. Je hezké si vzpomenout, co jsem si kdy přála. Jak se měnila přání a hodnoty Dnes už to bývají většinou praktické dárky. Nebo, a to je moje úchylka tetování. Ale protože jsem poslední dobou furt těhotná nebo kojím, už se mi to dlouho nepoštěstilo Možná k těm příštím.

vendy.z, 1. 3. 2018, 19.09

já ke 40 nic nechtěla, žádnou oslavu nic, jen být se svojí rodinou - koupili jsme chlebíčky, dortíky a zapálili svíčku Nic extra....jo manžel mi koupil náušnice

lazna, 1. 3. 2018, 17.24

Taky budu mít za dva roky třicet. Jediný co bych si přála, aby si na jeden večer mě mamka pohlídala děti a s manželem bych si zašla na večeři.

Mygara

Mygara, 1. 3. 2018, 16.32

neprat každý den a nemuset žehlit a sušička, i když je pro celou rodinu, bych užila

nikolava, 1. 3. 2018, 15.22

Me by potesila nova zrcadlovka, ale o tom si muzu nechat zdat a pak bych chtela aby synator konecne spal celou noc

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 1. 3. 2018, 19.54

Tu jsem si dopřála za porod ale myslím, že za další porod už takové výhody nebudou

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 3. 2018, 20.51

Ja bych byla stastna kdyby spal aspon 2h v kuse

BonnieParker, 1. 3. 2018, 14.19

Já jsem měla třicet před měsícem a chtěla jsem předplatné Respektu a nějaké knihy do sbírky. Takže nic speciálního, ale je pravda, že takové věci jako sušičku, oblečení nebo kosmetika mi nepřijdou jako dárky - prostě je to potřeba, tak se to pořídí.

Marusk

Marusk, 1. 3. 2018, 15.01

Přesně. Taky si poslední dobou za dárky vybírám nějaká předplatné časopisů. Momentálně těch o bydlení. Radost z listování se mi rozdělí do celého roku. Zároveň je to finančně přijatelné pro toho, kdo dává. Pobyty jsou super, ale drahé.

nellys, 1. 3. 2018, 16.35

Tak třeba u nás v rodině se ke kulatinám různé pobyty dávají hodně, ale skládáme se na ně, takže nás to finančně vyjde úplně v pohodě

patricia077

patricia077, 1. 3. 2018, 21.09

Předplatné dáváme tchýni

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů