Plavání miminek

zobrazeno 565×

Vloženo: 8. 2. 2016 20.22

Kojenecké plavání je v dnešní době velice populární. Ptáte se, jaká jsou pro a proti? Zda tato aktivita bude to pravé pro vaše dítě? Podle jakých kritérií vybírat plavecký klub?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 17. 8. 2023, 21.36

Já jsem chodila s oběma kluky na kojenecké plavání a je to hodně znát. Ani jeden se nebojí vody a naopak ji milují, takže dál pokračují v plaveckém kroužku. My s manželem taky milujeme plavání, takže jsme ráda, že je to baví. Na zahradě máme velký bazén, který jsme si nechali udělat od https://www.albixon.cz/bazenove-sety/ a oba by v něm mohli být od rána do večera .

vranovahan, 12. 4. 2023, 14.28

Jojo, na ten chlor opravdu pozor. Náš syn je na to hodně citlivý, takže i to je jeden z důvodů, proč s ním moc nechodím na koupaliště. Naštěstí to ale není potřeba. Bazén máme doma. Do něj sice také používáme chlorovou dezinfekci, viz https://www.top-bazeny.cz/kategorie/chlorova-dezinfekce-bazenove-vody-11/ ale jen nezbytně nutné množství, které mu naštěstí tolik nevadí. V plaveckých bazénech ta koncentrace bývá podstatně vyšší.

na plavání jsme ani s jedním synem nechodili.

Minnie, 16. 9. 2020, 19.19

S nejstarší dcerou jsem chodila od 3 měsíců do plavání ve vaničce. Bohužel pak onemocněla (na dýl) a nemohly jsme pokračovat od půl roku v bazénu

Žofinka

Žofinka, 27. 6. 2018, 7.48

Je to vážně super zábava, teď chodí s dcerou manžel

kajulna, 17. 3. 2018, 20.28

My sme tiež chodili s deťmi plávať keď mal syn 2 roky a dcéra 8 mesiacov veľmi sa im to páčilo aj mne strávený čas spolu a trošku inač.

KataKutman, 25. 9. 2017, 23.19

Se svoji dcerkou chodim plavat od 6. Tydnu a jsem rada ze jsem tak ucinily v plavani pokracujeme v pokracovacim kurzu a sama vidim jak je na "vanickovych" detech znam reakce na vodu at uz pod vodou ci nad vodou

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 11.48

my jsme na plavání také nechodili, ale teď si to už užíváme

Fuga

Fuga, 13. 2. 2017, 11.24

musí to být krásné chodit plavat už od miminka, my začali chodit až uměl běhat. A máme tady konečně i slanou vodu

L.janicka.l

L.janicka.l, 9. 2. 2017, 23.03

Uz se tesim az bude lepsi pocasi a nekam vyrazime

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů