Miminko - samo se nezabaví. Jen chvilková krize?

zobrazeno 1113×

Vložil(a): Teryk92, 12. 10. 2019 12.19

Ahojky holky, najde se některá, která má stejně staré dítko? Mám syna 10 měsíců a co má teď za období, to je šílený, nemůžu ho nechat ani na minutu samotného na zemi, jen co si sednu, že se aspoň najím, hned je u mě, chytá se mě za nohu, šplhá se po mě, odejdu na wc a on za mnou, stoupá si u mě, když jsem na wc, prostě se mu nonstop celý den musím věnovat, pořád chce stát, jakmile ho posadím na zem, je hodný tak minutu a nanovo, hračky ho už nezajímají. Je to jen chvilková krize, ( separační krize), nebo to tak bude pořád, že bude vyžadovat neustále, abych mu byla na blízku??? Mám ho chvíli nechat? Ať si nezvyká, že se mu pořád věnuji? Když ho totiž nechám a sednu si na gauč, okamžitě je u mě a stoupá si, ale nedrží ještě dobře balanc, tak ho stejně musím zase držet :-D Tohle všechno bych ještě nějak zvládla, to je to nejmenší ale on mě nenechá ani uvařit. A vařit prostě musím. :-D Měli nebo máte to také tak? Změnilo se to?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

BigGold7, 31. 10. 2019, 15.29

ahoj, také to mám podobně, jakmile je syn v obýváku, pořád si u mě stoupá, chce abych s ním chodila za ruce nebo sundavá věci z konferenčního stolku, mačká tlačítko počítače... nechám ho vždycky chvilku takhle vyblbnout a jinak ho dávám do ohrádky, někdy brečí, nechce tam být, tak si tam k němu vlezu a chvíli si hrajeme, pak si začne hrát sám a já jdu vařit, uklízet

Cherrynka, 20. 10. 2019, 18.49

Já tohle naštěstí nezažila syn je odmala nějak samostatný a vydrží si hrát třeba i hodinu a půl sám a já mám čas vv klidu uvařit. Rád se hrabe v kostkách, navíc má králíka, tak oni si hrají spolu

V007A, 11. 11. 2019, 19.18

Jeee, to je hezký 😄

Minnie, 19. 10. 2019, 17.03

Mám to u syna (rok a půl) teď od září, co starším ségrám začala škola a školka. Do té doby tu stále někoho měl, do školky šla mladší dcera letos poprvé tak je pro něj nové být bez dětí jen se mnou. Furt mě tahá, když nemůžu hned okamžitě tak řev. Kolikrát za celé dopoledne ani neumyju nádobí, o vaření nemluvě...

Teryk92, 20. 10. 2019, 21.47

Je to trochu úleva, že je na tom někdo podobně

V007A, 11. 11. 2019, 19.19

Ségry mu chybí no 🙃 syn taky malou miluje, ale občas je rád za klid 😁

Zdeňka S., 16. 10. 2019, 10.03

to znám naprosto přesně, dělám všechno jednou rukou když tak šup do ohrádky nebo do houpačky

petralak

petralak, 16. 10. 2019, 9.32

Vydržet... bohužel jsou i děti, které nebaví si hrát samotné, takže neustále bude chtít, abyste si s ním hrála atp.

Katka Alex, 14. 10. 2019, 15.11

Chce to trpělivost. Až přijde období, kdy bude rád objevovat něco jiného a chodit se bavit hlavně s cizími, ještě se ti bude stýskat

Cherrynka, 20. 10. 2019, 18.51

U nás to takhle naštěstí nebylo. On si právě rád hrál sám a teď je nadšený z živého králíka, chce s ním spát i v posteli. Takže až syn usne, chytnu králíka z postýlky a šup s ním do klece Králíkovi se to samozřejmě líbí, za mnou nejde, ale u syna je furt

V007A, 14. 10. 2019, 12.54

S tím se musí počítat, jsou to děti, chtějí mít mámu u sebe 😃 vydržet, vydržet 😁

Blankasiro, 14. 10. 2019, 10.18

To je období, u nás se vařilo když malá spala, nebo jsme jí měli v šátku. V šátku jsme i vysávali, uklízeli aby se něco udělalo....Vydržte!!

Teryk92, 14. 10. 2019, 13.11

Uklízení ho naštěstí baví, leze zamnou a vždy si najde něco co se dá prozkoumat. Jak stojím v kuchyni dlouho na jednom místě tak je zle no. Zkusím to nosítko.

Eliška Kozlova, 13. 10. 2019, 22.54

Ja teda už jen vzpomínám, ale také jsem to tak měla, zvlášť u nejstaršího, věčně pod nohama to jsem ještě neměla nositko, prostě jsem dávala pozor kam slapu a nenosila tepláky, furt mi je stahoval u mladších dětí jsem je uklidila na záda do nositka a chvilku to budou jen vzpomínky. Ja to vaření tak neprozivala, sklenička prikrmu a chleba s máslem jsou taky jídlo, ale každá to máme jinak, to je jasný; ja si s dětmi raději hraju a mazlim.

Janako

Janako, 13. 10. 2019, 22.25

Já myslím, že to je úplně normální 😊 A zrovna vaření je snad ta nejhorší práce doma, když se chtějí děti chovat a hrát si. Co treba vařit na další den,když dítě odpoledne spí?nebo prostě vařit na více dnů.V kuchyni jsem dětem dávala na hraní třeba hrnec a s vareckou, protože klasické hračky už je nebavily.

Blankasiro, 14. 10. 2019, 10.19

přesně tak, vařilo se když dítě spalo, nebo dostalo mrkev do ruky...a prostě všechno šup šup ať už je to v hrnci a hotovo nejlépe všechno na jeden pekáč a šup do trouby

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů