Hračky - chodící pejsek - zkušenost

zobrazeno 2962×

Vložil(a): snezzenka, 15. 11. 2018 11.06

Ahoj, chtěla bych koupit malému chodícího pejska. Ráda bych se vás zeptala, s jakou značkou máte zkušenost a jestli byste ji doporučili. Jestli pejsek štěká hezky, chodí víc než tři kroky. Budu velice vděčná za každou reakci. Děkuji :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

snezzenka, 18. 2. 2019, 12.58

Ahoj, nakonec jsem koupila k Vánocům pejska - Mac Toys Chodící Westie. Po skoro dvouměsíčním uplynutí času musím konstatovat, že stále slaví velký úspěch Pejsek je stabilní, na jedno tlačítko na vodítku chodí přiměřeně rychle - pro dvouletého caparta (opisuje velký kruh, ale dá se jít s ním i rovně, když vodítku dáte trochu vůli) na druhé tlačítko hezky štěká a zároveň hýbe ocáskem. V popisu se píše, že by se měl zapínat i na zádíčkách, tak tam jsem žádné tlačítko nenašla, pouze na vodítku, ale pro nás to vůbec nevadí. Tedy doporučuji Jinak ještě milé překvapení, když přišel, neboť vypadá skutečně roztomile a je i docela velký, cca 23 cm. Hodnotím za jedna a koupila bych ho znovu

Mubarake, 18. 2. 2019, 8.09

Mrkni sem, myslím, že tam něco podobného v tom srovnání hraček je https://www.arecenze.cz/hracky-a-nositelne/ snad pomůže nooo .

Fuga

Fuga, 22. 11. 2018, 9.07

Osobní zkušenosti nemám jen co měl brácha když byl malý a ten za chvíli začal padat

Minnie, 21. 11. 2018, 21.21

Pejsek Bobby

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 11. 2018, 19.48

Unas by se s nim hralo jen par dni, pak by byl v koute. Zahledla jsem v kiku, meli nekolik druhu, kazdy delal asi neco jineho, vic jsem je nezkoumala, jen ze jsem je hladila jak jsou heboucci

snezzenka, 17. 11. 2018, 9.41

Děkuji za reakce. Mluvícího pejska máme už od malička a musím potvrdit, že je to skvělá investice, spinká s ním i v postýlce. Pejsky má moc rád. Když viděl u mé kamarádky právě pohybujícího se pejska, tak si s ním vydržel hrát hrozně dlouho a nemohla jsem ho od pejska odtrhnout, proto jsem chtěla nějakého taky koupit. S malým je to těžší, u něčeho dlouho moc nevydrží a většinou si s hračkami tolik nehraje, nejradši má hračky pro dospělé, ovladač, troubu, pračku, hrnce, vysavač... proto jsem šťastná, že jsem objevila něco, co ho zaujalo.

Lenourecek, 16. 11. 2018, 22.39

Já osobně podobné hračky nemám ráda. Nějakého mluvícího kluci dostali od babičky, tancovaly u něj, ale myslím, že jinak jim nic nedal, teď je bez baterek ...

Alenka1587, 16. 11. 2018, 19.54

Ahoj, nechceš raději zkusit Mluvícího pejska? Stojí mnohem méně a vydrží hodně dlouho. Dítě se také učí, poslouchá a je super na hraní: https://www.testado.cz/recenze-mluvici-pejsek-smart-stages-cjv73/ Díval jsem se a na Heurece stojí 700: https://interaktivni-hracky.heureka.cz/mattel-fisher-price-mluvici-pejsek-smart-stages/

Lenička, 19. 11. 2018, 15.22

To ho mame od miminka a baví malého do teď to je mu 3 a mluví i anglicky.

An an (andrejka3741)

andrejka3741, 16. 11. 2018, 18.27

Dneska jsem ho videla u rodiny, chodi, steka, ake teda jinak je to pekna blbost.

V007A, 16. 11. 2018, 17.42

Taky se nechám inspirovat ☺

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů