Za dva dny TP a je mi na umření

zobrazeno 1174×

Vložil(a): V007A, 16. 6. 2018 10.04

Za dva dny mám rodit,aspoň podle termínu porodu a mě je úplně na umření, samozřejmě je zas sobota,takže doktorka nic, jak se toho rychle zbavit? Máte osvědčený lék,či zabere rychle? Teče mi z nosu jak blázen,do toho bolí v krku,že nemůžu skoro polykat a teď si nedokážu představit,že bych ještě do toho rodila.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 18. 6. 2018, 12.37

Neboj to zvládneš , za chvilku budeš mít všechno za sebou

Mygara

Mygara, 18. 6. 2018, 8.18

vydržet, ono se občas ani nic jiného dělat nedá

editak, 17. 6. 2018, 21.37

spánek a prostě už "nějak" vydržet

Janna, 17. 6. 2018, 19.18

No, já ti neporadím, ale přeju brzké uzdravení a ať vše zvládneš

Gabill, 17. 6. 2018, 19.15

Všetko, čo zvyknem používať tu už zaznelo. Snáď len, že keď začneš rodiť podobné "drobnosti" si už ani nevšimneš.

Žofinka

Žofinka, 17. 6. 2018, 16.59

Cucat či stříkat cokoliv do krku a do nosu nic, stejně to rýmu nevyléčí

Fuga

Fuga, 17. 6. 2018, 7.14

spát a spát a jinak je tu rad, jen si vybrat

Kamila Pecharová, 16. 6. 2018, 23.50

Nevím co určitě zabere, v těhotenství mi nic moc nepomáhalo.. Jen čas a ten ty teď moc nemáš, ale každopádně si myslím, že v příběhu porodu se všech těchto příznaků zbavíš ráz na ráz, protože tělo se bude soustředit na porod a ne na rýmu! Příznaky se objeví nejspíš znovu, ale až po porodu.. Já měla před druhým porodem příšerný kašel.. Byla jsem ráda za nadstandardní pokoj den před porodem už kvůli tomu, abych nebudila kolegyně kašlem.. V průběhu porodu jako když utne, nic! Druhý den po porodu jsem znovu začala a léčila se s kašlem ještě skoro tři týdny!

Adrianita, 16. 6. 2018, 22.06

Udělej si třeba zázvorový čaj nebo klidně limču s limetkou a citronem. Mořská voda/vincentka do nosu, vincentku můžeš i popíjet. Na bolení v krku můžeš i tymiánový zábal krku, kloktat slanou vodu.. Využila bych toho, že si ještě neporodila a můžeš ještě baštit spousty ovoce, zeleniny, cibuli, česnek a udělala si různé vitamínové bomby - smoothie, polévky apod. A v rámci možností se pořádně prospi a odpočívej.

snany, 16. 6. 2018, 21.31

Mořskou vodu stříkat do nosu, na krk mi pomohly olejový sprej https://www.benu.cz/larfasol-sprej-20ml

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů