Bílo a hučení v hlavě

zobrazeno 1615×

Vložil(a): anett, 25. 1. 2017 14.09

Hezké odpoledne maminky. Dnes se mi v obchodě udělalo dost špatně. Měla jsem úplně bílo před očima, hucelo mi v hlavě a zlepšilo se to až když jsem si dřepla a vysvlékla si bundu. Jak to bylo trošičku lepší, zaplatila jsem a odešla ven na vzduch. Nemohla jsem ani mluvit když jsem chtěla říct pokladní nashledanou. U té pokladny se to zase zhoršilo. Venku jsem počkala asi 5 minut a napila se. Pak to bylo dobrý tak jsem šla domů. Teď poslední dobou se mi to stává pořád, ale dnes to mělo zatím nejhorší průběh. Jsem ve 14 týdnu těhotenství. Naměřili mi vyšší cukr a mívám nízký tlak, ale tohle se mi vážně ještě nestalo. Nemá prosím některá zkušenost? Je to normální? Myslela jsem, že sebou švihnu. Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 5.36

může to být prkotina, ale také něco závažnějšího, třeba v souvislosti s tím cukrem, já bych to konzultovala s doktorem

jitkamety

jitkamety, 4. 7. 2017, 18.23

kamaradce to taky delalo v tehotenstvi ale doktori ji uklidnovali ze je to normalni

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 14.04

nejspíše ten tlak, ale ani tu hladinu cukru bych nepodceňovala

Lusesita25, 29. 1. 2017, 22.23

Tak pokud mate potvrzeny nizky tlak, tak to je opravdu normalni.

vendy.z, 27. 1. 2017, 10.29

Tak v těhotenství to není nic neobvyklého, jen se hlídejte a je to ok. Bude to nejspíš snížením tlaku.

slunicko, 26. 1. 2017, 9.48

Občas se mi to taky stává,hlavně když je někde vydychany vzduch. Nosim s sebou stále piti. Když se napijí je to lepší.

Petra Önder (petrao)

petrao, 26. 1. 2017, 9.52

To je pravda, uzavřené prostory jsou rizikový faktor

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 9.22

je to tím vaším nízkým tlakem nejspíš. Prevence bohužel není, jen se vyhýbat dlouhému nehybnému stání a vydýchanému vzduchu. a hlavně si hned sednout, ať si okolí říká co chce. Když by to nestačilo, tak jsou pak léky Gutron na zvýšení tlaku, ale nebývá to potřeba

anett, 26. 1. 2017, 8.59

Moc Vám děkuji..

Jana82

Jana82, 26. 1. 2017, 8.16

Taky jsem to měla když jsem byla těhotná. Nejvíc mi vadil ten hrozný vzduch v obchodech, proto jsem chodila nakupovat minimálně, přítel pak všechno obstaral. Pití jsem nosila taky všude s sebou.

anett, 26. 1. 2017, 8.59

U nás přítel je každý den v práci a když jede domů, tak už by asi nesehnal pečivo.. proto chodím já no.. každopádně si dnes beru láhev s vodou a před vstupem do obchodu si pro jistotu vysliknu bundu.. uvidím, snad to bude dobrý

JanaH, 25. 1. 2017, 23.50

Tohle se mi stávalo v těhotenství. Taky mám nízký tlak. Vždycky mi pomohlo si dřepnout nebo někam sednout, než se to rozejde a taky se napít. Důležité je nehledět na to, co si o vás kdo řekne, a rovnou jednat, abyste opravdu neomdlela. Často se mi dělalo mdlo v obchodě, v nákupním centru, přišlo mi, že mi nedělalo dobře to osvětlení - jak tam nejsou okna, jen to umělé světlo.

anett, 26. 1. 2017, 8.58

Děkuji.. mě se to pravé stalo v obchodě jako takhle poprvé. O vánocích v tescu fronty až do trictvrte tesca a my čekali skoro na konci.. to jsem nedala a vzala dceru a musela utéct sednout si chvíli do auta než to přejde.. chudák přítel čekal vevnitř..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů