Zase ta viróza

zobrazeno 653×

Vložil(a): Zlata1, 23. 4. 2017 13.25

Tak aby toho nebylo málo, tak sotva jsme se dostali z jedné virozy, z kašle a rýmy a střevní virozy, tak tu máme zase další virózu. Dcera celou noc prozvracela a ten průjem, chudák, už ji to trápí a je z toho špatná, ke všemu teploty. Proč to musí potkat zrovna nas ? Pořád je to něco, když ne rýma a kašel, tak tohle. Dá se vůbec něco dělat aby sečtou už neopakovalo? Já sama nevím, ani to z čeho to najednou má. Že by to litalo ve vzduchu? Fakt už nevím. Raději bych trpěla já než vidět jak trpí ona.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Barča2020, 5. 2. 2022, 20.04

Nezkoušeli jste na jakoby celkovou podporu těla a imunity nějaké bylinky? Čaj? Já pravidelně piju tyto bylinky https://www.naturbites.cz/cist-kretsky-lat--cistus-cretikus-aladania-nebo-li-ruze-skalni-90g/ a fakt se mi vše vyhýbá obloukem.

Zlata1, 28. 4. 2017, 16.50

No a ke všemu jsem to teď chytila i já. Vysoké horečky, zvracení, zimnice, průjem. Opravdu, pěkný a k tomu poslouchat jak přítel si nemůže vzít volno protože musí do práce. A co já?? Jak se jako mám postarat o děti, když mi je strašně zlé a mám vysoké horečky a je mi zima?? Někdy si rikam, že můj přítel je baterky a nezodpovědný. Co kdybych někde v bytě omdlela a co potom? Práce je asi pro něj důležitější než postarat se o rodinu.

Žofinka

Žofinka, 27. 4. 2017, 13.00

je to pořád dokola a počasí tomu rozhodně přeje

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 8.11

Když je po nemoci, bohužel snadno chytne další, teď je toho všude pořád dost co tak v okolí koukám

vendy.z, 26. 4. 2017, 7.43

Hrozné období....snad to brzy přejde.

nikolava, 25. 4. 2017, 8.38

Je možné že to je něco ve vzduchu, ted jsou pořád nějaké epidemie

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 8.11

To je pravda u nás teď řádí neštovice a pořád má někdo rýmu něbo něco takového

Adrianita, 24. 4. 2017, 11.33

Musím zaklepat, ale naštěstí jsme zdraví. Ať jsou i vaše děti brzy zdravé!

Mygara

Mygara, 24. 4. 2017, 8.24

všude je to stejné, jedno skončí, druhé začne

Leňulka, 23. 4. 2017, 22.09

u nás teď taky sotva dcera oslavila rok tak furt něco, předtím nikdy neměla ani rýmu, teď od února už 2x rýma, 2x kašel, zánět hrtanu, zánět spojivek, průjem do toho jí rostou 4stoličky naráz a podle všeho to má právě od těch zubů. Říkala dr, že to je normální když rostou zuby tak tělo blbne a chytí kde co lítá a ty děti se v tom tak plácaj z jednoho do druhého

pouzarovaj

pouzarovaj, 23. 4. 2017, 20.59

jj, to je pořád něco..My se takhle trápily od Vánoc do února - lehla jedna, lehla druhá, rýma, kašel, týden ok a zase něco dalšího... Jinak mně holky od Velikonoc kašlou a mají rýmu...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů