Zahlenene,ale nekaslaci dítě

zobrazeno 2609×

Vložil(a): Jarka mmm, 3. 1. 2017 9.30

Zdravím. Od neděle se o celou rodinu něco pokoušelo. Dcerka měla na začátku trochu horečku,ale už má jen občas zanedbatelne zvýšenou teplotu. Naštěstí nám opět zabraly homeopatika. Jen dcerce zůstalo zahleneni. A to takové,že vůbec nejde nic vysmrkat,nic odsat,vůbec nekasle,ale trochu chrochta a když spí,tak strašně chrape-tolik,že nechápu,jak vůbec může spát (za noc jí to párkrát probudí,ale jinak spí). Jak to z ní mám dostat? Teplé tekutiny vůbec nechce. Nerada bych,aby jí to třeba spadlo na průdušky...jinak bych to neresila. Nikdy jsem se nesetkala s tím,že by to nešlo ani odchrchlat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 9. 12. 2017, 7.23

dobré je ještě zvlhčit vzduch

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 15.34

co nakonec zabralo? Sinupret na sliznice?

vendy.z, 11. 1. 2017, 19.16

Snad to dopadlo dobře, také míváme zahlenění bez kašle. Používáme Ambrobene.

Jarka mmm, 11. 1. 2017, 19.36

Už to z ní nějak leze .

Fuga

Fuga, 5. 1. 2017, 12.08

jestli nemá zvětšenou mandli nosní, na to zabírá něco na oplasknutí sliznic, Aerius - na předpis nebo Sinupret, nebo na namazáni Droserin

Jarka mmm, 5. 1. 2017, 12.09

Dávám teď cibuli a ten Sinupret,tak uvidíme...

Eliška Kozlova, 15. 1. 2017, 9.50

Aerius bere syn pravidelně, docela drahá sranda ale na mandle mu to bohužel nepomohlo, musel na operaci. Sinupret je také dobrý, doporučili mi ho na ORL. Nelíbí se mi ze jsou léky na virózu tak drahé takže pokud to jde, sahnu do přírodních zdrojů a pod teplou perinu.

Kamila Pecharová, 3. 1. 2017, 22.18

Máme podobný problém. Na doporučení pediatra bere syn 3x denně Sinupret kapky.. Měly by zbývající hlen odsranit.. Máme brát 3 týdny.. Jinak klasika cibule s medem..

Jarka mmm, 3. 1. 2017, 22.44

Děkuji

Lusesita25, 3. 1. 2017, 18.27

Doporucuju Quixx baby u nas zabralo do dvou dnu. A pokud to jde tak nadzvednout postylku.

Jarka mmm, 3. 1. 2017, 19.22

To je tuším mořská voda? Tu používáme..

slunicko, 3. 1. 2017, 17.06

Zkuste mořskou vodu,nám pomáhá

Jarka mmm, 3. 1. 2017, 17.34

Dávám

Eliška Kozlova, 3. 1. 2017, 13.27

Zabaly z cibule jsou dobré, pokud ale nesnese sirupy, zabaly a inhalovani. Nakrajejte cibuli na jemno a nechte v místnosti (na nočním stolku u postele když spí). Nejstarší syn ma problémy s pruduskami a ja se záněty dutin. Cibule nám pomáhá nejvíce, jakkoli. Dobrý je i tymián, vincentka, olejicek borovice ...

Jarka mmm, 3. 1. 2017, 13.32

Cibuli určitě zkusím,je fakt,že nám z ní mamka dělala šťávu .

Jarka mmm, 15. 1. 2017, 9.14

Dneska jsem na noc dala cibulovej zabal manželovi a docela mu pomohl vykaslavat .

Eliška Kozlova, 15. 1. 2017, 9.25

U nás teď taky řádí chřipka, uz se spustila rýma a vlhký kašel takže také cibulujeme, jen lituju nejmladsiho syna, protože kojim a jeho to nadyma, ale zvládá to statečně řekla bych ze uz si zvykl. Ja si dělám čaj (trochu nadrobno cibule, půl lžičky majoranky, špetku tymiánu, zalít horkou vodou) dcerce chutná sirup z cibule Průdušky máme čisté, ale pomáhá to dobře i na ne, to mám vyzkoušené na nejstarším

Jarka mmm, 15. 1. 2017, 9.35

My nemáme chřipku,jen zelenou rýmu. Mě se to lepší,ale manželovi to spadlo dolu,tak dělám,co můžu. Dáváu sirup z cibule a včera jsem mu ještě udělala odvar z cibule a lžíce majoranky (10 min louhovani). Řekla bych,že to v kombinaci s tím zabalem hezky pomáhá. Dcerka je naštěstí jako jediná ok . Tymián zkusím přihodit k té cibuli ,díky za tip,je fakt,že se dává do věcí na kašel...Tak snad se z toho brzo seberete .

dasza, 3. 1. 2017, 13.27

Zabal ue psihi sadla..jinak to neresim a nic nedavam..zahleneni jou ted snad sici kdyz je tolik k nemocnych

Zdeňka S., 3. 1. 2017, 12.29

U nás to bylo úplně stejné, dcera 11m. 2 dny teplota a teď je zahleněná. V noci kašle, ale přes den vůbec. Už 2 noci se z těch hlenů i pozvracela... Bohužel do ní nedostanu skoro nic , chce jenom prso, dávám jí vodu i čaj, ale jen si cucne nic víc,. Tak bojujeme ... .ale snad bude brzo dobře i u Vás

Jarka mmm, 3. 1. 2017, 12.32

Tak si budeme držet palce .

ivka1981, 3. 1. 2017, 16.43

Ať Vám to dobře dopadne. Loni jsme byly v tom samém věku, taky to nedokázala vykašlat, sedlo ji to na průdušky a skončily jsme na týden v nemocnici

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů