Vyrážka

zobrazeno 1159×

Vložil(a): mrkew, 24. 2. 2016 13.54

Ahoj od soboty mela dcera 7 m 39 horečky snizeno bylo cipky panadol a od neděle se začala osejpat vyrážka začala pod očima postupovala na hrudník a.dnes má skoro celý hrudník. Po vyšetření krve nám bylo řečeno že prodělala urcite virovou infekci ale ze nemá zadne bile krvinky což mě. Hrozně vyděsilo nevíte někdo co by to mohlo byt? Prosím zadne domněnky už tak jsem z toho spatna dekuju třeba někdo budete mit podobnou zkušenost. Ještě dodám sem tam má i vyrazku na nohách vypadá to jako červene pihy

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 1. 2018, 14.00

potvrdilo se něco, ale nemít žádné bílé krvinky je blost, ne

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 14.18

tak jak to dopadlo? Co to tedy nakonec bylo?

kamca80, 2. 3. 2016, 13.03

Myslím, že šestá nemoc by to neměla být, u té bývají vysoké horečky 3 až 4 dny a pak se osype, ale s bilyma krvinkama by to nemělo mít nic spolecne. Jinak podobně sme to měli s malou asi pred rokem a půl, doktorka mi furt rikala, jak má jen nějakou virozu, chtěla jsem krevní testy kde měla právě ty krvninkyz na hranici normy, nasadila ji železo, ale malá byla pořad hodně unavená dal, tak sem si vyžádala vyšetření v nemocnici, taky jsem měla veliký strach a nakonec se z toho vyklubala mononukleoza, zní to hrozně, ale když když se podchyti hned v začátku, tak se rychle i vyléčí, ono se to nijak zvlášť neléčí, jen se hlídá jídlo, nesmí se vajíčka, smažené apod a samo se vytratí, jen se chodí na pravidelné odběry krve, jestli se to nehorsi. Ven jsme mohli na malé procházky a za dva měsíce úplně bez nálezů

Minnie, 24. 2. 2016, 20.18

Určitě bych taky řekla šestou nemoc. A souhlasím s Katkou, kdyby to s těmi krvinkami tak bylo, už jste v nemocnici rozumím vašemu strachu taky jsem ze všeho vyplašená hlavně jak jde o děti, ale s těmi krvinkami se mi to fakt nezdá.

Katka

Katka, 24. 2. 2016, 16.51

Taky se mi to zdá jako 6. nemoc. Osypání začíná na hlavě a směřuje směrem k nohám. Než se objeví na nohách, tak už mizí z obličeje. Že by dcera neměla žádné bílé krvinky je divné, to by vás hned poslali do nemocnice na hematologii a do karentény, protože by neměla žádnou imunitu. Vzhledem k tomu, že vás pustili domů, tak bych nestresovala ;o)

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 24. 2. 2016, 15.09

Právě že jsme byli u dvou dr a ani jeden mi nebyl schopný tu nemoc potvrdit. ...

dasza, 24. 2. 2016, 15.15

Tak meli by to poznat..my sestou meli.a pokazd jinak.syn byl celej osypanej.holka jen hrudnik a tvare....syn ma zasebou i zardenky.a to byl taky vysypanej na zadech a hrudniku...meli by to zmizet do 3dnu..k dr.kvuki seste nechodim...pockala bych a pak to resila..

dasza, 24. 2. 2016, 14.07

Typla bych to klasickou sestou nemoc...co to ke za dr?ze to nepozna??ta je v tomto veku normalni a vzdy jsou horecky a pak vysypabi

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů