Přístroj na zmírnění bolesti u dětí

zobrazeno 924×

Vložil(a): VladenkaStop, 16. 7. 2020 22.34

Dobrý večer, nemáte prosím zkušenost s tímto přístrojem https://eshop.treemed.cz/buzzy/buzzy-mini-personal-bee-striped/. Dostala jsem doporučení od kamarádky, budeme doma dcerce píchat injekce, tak budu ráda za zkušenosti a za rady. Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Teryk92, 19. 7. 2020, 19.07

Ani nevím, že něco takového existuje. Já bych to asi zkusila, ať se dcera pak zbytečně tolik nebojí.

Marika Nová, 18. 7. 2020, 21.51

Dobrý večer, za mě teda přístroj vřele doporučuji! Přístroj mají u obvodní lékařky v ordinaci a paní doktorka ho na dcerku 2x použila - odběry i očkování bylo v klidu a malá vůbec neprotestovala, takže opravdu funguje jak má.

Saraá, 20. 7. 2020, 22.28

Dobrý večer, jak prosím přístroj přesně funguje? Mohla by jste to sem napsat? Děkuji.

Marika Nová, 23. 7. 2020, 23.43

Dobrý večer, přístroj chladí a vibruje a tím snižuje citlivost nervů na bolest. A taky odvede pozornost, malá se dokonce usmívala na to, co BUZZY dělá

VladenkaStop, 25. 7. 2020, 20.38

Dobrý večer, moc děkuji za koment, přístroj má výborné recenze i na jiných stránkách, takže jsem ho objednala.

Janna, 17. 7. 2020, 21.50

Zkousela jsem to parkrat pri odberu krve. Urcite dobra vec. Nevim, na kolik to snizi bolest, ale urcite to odlaka pozornost. A super, jak vibruje, tomu se obcas i nejake ditko zasmalo bzzz 🙂 cena je docela vysoka. Zalezi taky jake injekce budete pichat, zda se to vubec vyplati, pokud je to chvilkova zalezitost.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů