Jak posilujete imunitu svých dětí?

zobrazeno 869×

Vložil(a): Christie, 11. 11. 2014 6.26

S přicházející zimou začínají opět klasické neduhy v podobě nachlazení a rýmy. Jak prosím posilujete, respektive čím - preparáty (přírodní i klasické), zdraví svých dětí? Máte nějakou účinnou a osvědčenou medicínu?.Ne vše je vhodné pro děti do 3 let a právě nám tři ještě nejsou. Díky za tipy.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 18. 11. 2016, 11.20

Já osobně používám pro děti Preventan nebo hlívu ústřičnou

nikolava, 7. 11. 2016, 14.06

Dáváme ovoce a občas dostal martánky, laktobacily od doby kdy bral antibiotika

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 16.55

Máme sirup s Echinaceou a preventivně dáváme malému jablka s medem nebo chleba s medem.

Jana V., 22. 1. 2015, 14.14

deti mi moc neji ovoce ani zeleninu, ted v zime jsem jim koupila Vibovit, ale mam pocit, ze to jsou spis hodne drahe bonbony bez efektu ... mam rada tymianovou mast a Eucasol od Justu, mam pocit, ze ty opravdu funguji ...

Katka, 17. 1. 2015, 21.39

Cibulový sirup a tymiánový, majoránkový a zázvorový čaj a hlavně nedávat dítě do bacilové líhně, tj. do školky

DenisaC, 7. 12. 2014, 21.10

imunoglukan moc pomaha.

ivka1981, 5. 12. 2014, 16.08

My jsme se našeho lékaře ptali, jaký prostředek je nejlepší na posílení imunity, jelikož nám něco doporučovali v lékárně. Byly nám tehdy dva roky. Lékař nám řekl, že takto malé děti by zbytečně nedopoval umělými vitamíny, doporučil nám jen Celaskon a přírodní vitamíny z ovoce a zeleniny. Je pravda, že nemocní jsme tak maximálně dvakrát do roka.

inglulie2, 24. 11. 2014, 7.49

Imunoglukan a brat dlouhodobe. Je vyborny.

Liskovyorisek, 17. 11. 2014, 22.49

Dobrý den, u nás je to podobné...dr. doporučila laktobacílky, dostatek přírodních vitamínů, otužování, spaní v chladnější místnosti, a na doporučení jsme zakoupili Diviznovou tinkturu od dedekkorenar.cz - mají tam mnoho bylinných preparátů.

Christie

Christie, 15. 11. 2014, 17.46

Děkuji moc za tipy, super, potřebovala jsem právě i tip na něco pro děti do 3 let, zkusím ten Imunogl. Jinak zelenina u nás jo, ale ovoce vůbec malá nejí . Ten Vigantol jsme dávali také, nicméně nevím, do kolika let se má podávat. Myslela jsem, že je to zejména pro miminka.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight