Jak dostat do batolete léky

zobrazeno 1342×

Vložil(a): Jarka mmm, 25. 5. 2016 17.32

Dobrý den, máte někdo nějaký tip, jak do dítěte nacpat léky? Vyfasovali jsme atb na zápal plic, které jsou i rozpustitelné ve vodě, ale dcerka to odmítá (přestože vodu jinak pije). Mají se zapíjet vodou-nevím, zda by bylo vhodné to rozpouštět ve šťávě...Nechci, aby skončila na kapačkách..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.11

stříkačkou, jiný způsob mě nenapadá

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.39

já jsem to do něj vpravila stříkačkou... Ale pokud těm atb nevadí kyselé, tak to zkuste zamaskovat i do šťávy

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.35

J8 jsem musela dávat léky synovi násilím a co šlo jsem rozpustila a dala do stříkačky ale ani to pak nechtěl

katuš, 1. 6. 2016, 23.13

A po kolika hodinách je dáváte?? Nešlo by to upravit aby to nebylo uprostřed noci?? Ale s tím brčkem je to dobrý nápad.doufam tedy ze to nikdy nebudu muset řešit ale všechny komentáře jsem radši přečetla kdyby nahodou

kajca, 31. 5. 2016, 7.42

Ja som synovi musela dat lieky do kakaa(asi by sa nemalo),inak mi to nevypil,tiez som skúsala tú striekacku,pár krát si dal a potom blok.

Alexandra, 28. 5. 2016, 0.00

Mě u obou dcer funguje brčko. Do skleničky na panáky dam trosku vody a to, co do nich potrebuju dostat (včetně homeopatik, protoze kuličky taky ta menší rok a 4 mesice vyplivne) a brckem cucají. Jeste odstartuju 3,2,1 a pak koukame, jak to mizí a povzbuzuju. Mame zábavu a účel splněn

Jarka mmm, 28. 5. 2016, 7.46

To je zajímavé,to by jí mohlo bavit. Přes den jsme to zatim zavedli tak,že ji ten prášek rozpustim v trošce vody a k tomu rozdrtim 3 piskoty. Sni to bez problémů,protože jinak sladkosti nedostává. Horší je to v noci,protože se jí vubec nelíbí,že ji budim. Zatím to dělám tak,ze jí to rozpustim v trošce vody a přidám hodne javoroveho sirupu. Strikackou ji to pak davam vleze do pusy a lahví s brčkem to vleže zapije. Pak poměrně rychle usne. Takže se zda,že už jsme se nějak sehrály . Jen to buzení...ale s tím mi nikdo nepomůže. Omlouvám se za divný text,píši z telefonu.

Zuzka Čtvrtečková, 27. 5. 2016, 9.25

Nepomůžu, ale ráda si přečtu jak na to. Musím zaklepat, že jsem doposud nic takového nemuseli řešit, ale když vidím, jak bojujeme s obyčejnými sirupy nebo čípkem...

JanaH, 26. 5. 2016, 21.46

Mladší měl první antibiotika nedávno (taky rok a půl). Dostali jsme je ve formě sirupu, ale byl to boj. První den jsme zkoušeli dávat na lžičce, ale všude to prskal, nechtěl je. Zabralo mi až dávání antibiotik stříkačkou a doprovod zpěvem "mňam, mňam, mňam" na melodii písničky Skákal pes Snad se vám taky podaří najít na malou nějaký fígl.

Minnie, 26. 5. 2016, 10.43

Dala bych do šťávy nebo toho banánu. Hlavně ne násilím! Tím se jí akorát vytvoří blok.

vequi, 25. 5. 2016, 22.57

u nás jedině ve vodě s troškou sirupu,... a natáhly jsme to do stříkačky od Nurofenu,... malá to ráda z té stříkačky vycucala

Jarka mmm, 26. 5. 2016, 21.52

to se nám zatím osvědčuje nejvíc, jen pořád zkouším víc toho sirupu, protože to stejně po chvíli nechce

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů