Doporučuji přispět Maxikovi na léčbu a stát se tak součástí něčeho velkého a krásného. Já už přispěla, a co vy?

zobrazeno 868×

Vložil(a): Evka2, 7. 3. 2020 21.16

Dnes mě ve zprávách rozbrečela reportáž o Maxíkovi. Má čas je do svých druhých narozenin. Je to asi tím, že mám stejně starého chlapečka, který se Maxíkovi docela i podobá. Od té doby, co jsem máma snáším všechny špatné příběhy dětí hrozně těžko. Nechápu proč se něco takového musí dít dětem. Příběh mě opravdu dojal a proto jsem se rozhodla zde založit diskuzi a jeho příběh ještě trošku rozšířit. Snad se ona obrovská částka podaří vybrat. https://www.pribehmaxika.cz/jak-muzete-pomoci?fbclid=IwAR2uBct5w8nOxHoSq4H5AS4abZjDzDmCjT4njBNz7e6Vkhi4V3Ckla6yXVQ https://www.facebook.com/PribehMaxika/ https://www.extra.cz/pomozte-zachranit-maxika-z-ostravy-potrebuje-lek-v-hodnote-milionu

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Eliška Kozlova, 10. 3. 2020, 9.35

Na Maxika se to podařilo vybrat, mám z toho radost; ale teď ještě ty další děti ... Snad bude časem lék víc a víc dostupnější a levnější ...

Misska20, 10. 3. 2020, 7.01

Něco málo jsem Maxikovi poslala a pošlu i těm ostatním. Dělali jsme s holkama i benefiční jógu a cenu vstupného posíláme na všechny dětičky.

Janna, 9. 3. 2020, 22.42

Ja to zaregistrovala na FB... Je to hrozne, ale jak pisou holky, je to jen zlomek... Jedno dite z mnoha. Kazdou chvili neco nekam posilame. Je to smutny...

V007A, 9. 3. 2020, 7.09

Taky snáším vše špatně, když vidím nemocné dítě, proto raději hned přepnu. Takže ani nevím, o co jde.

Eliška Kozlova, 8. 3. 2020, 22.56

... a Tynuska a Sofinka ...

L.janicka.l

L.janicka.l, 8. 3. 2020, 20.48

Poslední dobou je to všude a je smutné, že zdravotní pojišťovny na to nepřispívají. Tak snad se vybere

snany, 8. 3. 2020, 14.38

Lidí kteří potřebují pomoci je hodně, bohužel do tv se dostane jen zlomek potřebných. S manželem hledáme projekt jenž můžeme dlouhodobě podpořit ( měsíčně posílat určitou částku).

Lenička, 8. 3. 2020, 10.36

Je to.moc smutné že se musejí skládat lidé. Bojovat o život dítěte je hrozné.

Eliška Kozlova, 7. 3. 2020, 23.17

Už dávno i Oliverovi. Irituje mě, ale že se musí skládat obyčejný dělný lid a ne farmaceutické firmy a pojišťovny, ale těm by chybělo na milionové odměny SMA je šílená choroba. V první sérii (nebo druhé) "4 v tom" byla holčička "starší sourozenec" s touhle chorobou, byla naprosto kouzelná, bohužel zemřela tuším na selhání plic, jako většina (spíše všechny) děti s touhle Dg. Když ukazovali záběry z Vánoc s tím že vědí že jsou poslední, bulela jsem jako želva

Evka2, 8. 3. 2020, 9.25

Přesně tak, je to strašné že o životě rozhodnou pouze peníze. Tak to ,,4 v tom " jsem neviděla. Musí být hrozné žít s vědomím, že dítě umře

Jarka mmm, 8. 3. 2020, 9.38

Teď s tím lékem je to trochu lepší. Jeden kluk z vejsky má dcerku taky se sma a teda věnovali se ji neuvěřitelně hodně a doufali a dělali vše proto, aby se dožila léku. Teď uz “chodí” do školy. Její rodice se porad neuvěřitelně snazej, berou ji na hory, k moři a funguji víc, než mnozí rodice. Včera byl v hyde parku a říkal, zde před lékem museli byt neustále ve střehu (24/7), teď s tím lékem je to o trochu lepší...Takže nějaký naděje jsou, ovšem vyléčit se ro neda. A čím dřív se přijde na diagnózu, tím lip, takže on bojuje za novorozeneckej screening. Mmch měl s sebou i Bóžu a byla k nezastavení 😀.

dasza, 7. 3. 2020, 21.26

Bohužel max není jediný..nicméně na Maxe se vybralo během 14ti dnů tolik.ze věřím že zbytek už se dovybira..

Teryk92, 7. 3. 2020, 21.29

Ano říkali, že je snad další pět dětí.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů