Dětská imunita versus mateřská školka

zobrazeno 485×

Vložil(a): Jana V., 11. 8. 2015 10.34

Dobrý den, maminky, od zaří začnou obě moje dvojčata navštěvovat mateřskou školku, tedy větší kolektiv dětí. Už teď slýchávám od maminek, které mají starší děti, jak se mám připravit na to, že budou stále nemocné. Řešíte třeba již teď posílení imunity dětí? Nějaké rady, tipy na prostředky pro posílení, které se opravdu osvědčily? Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 23. 11. 2016, 14.25

Dítě se musí promořit , ale dobré zkušenosti mám s Preventanem nebo hlívou ústřičnou

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 17.02

Malej miluje med, tak jsme mu dávali víc ovoce a dělali mu jablka s medem. V zásobě máme ještě sirup s Echinaceou. Malej chodí zatím třetí týden a odolává

Lenica, 28. 8. 2015, 11.10

U nás pomáhá Vironal kapky.Jsou to koncentrované bylinky, bez přidání cukru a jiných blbostí, co obsahují třeba Marťánci...Marťánky jsme vyhodili do koše, jak vůbec nebyly dobré...Kdybych o Vironalu věděla už dřív, bylo by to super a bez nemocní, protože tyhle kapky to zachytí hned na začátku Samozřejmě být hlavně v klidu, jak tady píšou holky

benca, 21. 8. 2015, 17.59

V septembri nastupujeme do skolky prvykrat, tak tiez mam obavy, ze ako to bude, zatial nejak nebyvala chora

Jana N., 12. 8. 2015, 19.05

Přes všechny Imunoglukany a jiné byl syn ve školce 8 dní v měsíci. Zbytek doma nemocný nebo rekonvalescence. S rýmou a z toho píchání uší nebo kašel, ten se mu vlekl dva měsíce. Celé měsíce chodil jen v květnu a červnu, to si školky už užil. Tak snad druhý rok už bude lepší, že se promořil. Přeji ať jste na tom lépe. Ale říká se, že je lepší, když se dítě promoří ve školce, než jde školy.

katerinaf, 11. 8. 2015, 21.33

Nejdůležitější pro zdraví dítěte je psychická pohoda v rodině, zbytečně se nemocí nestresovat a hlavně vše přirozeně. Dostatek pohybu, spánku, pitný režim, pestrá strava, otužování a pohoda. Naopak omezit sladkosti a zbytečné stresy

Jana V., 11. 8. 2015, 22.15

no tak to určitě ... děláme pro to maximum ))

katerinaf, 11. 8. 2015, 22.21

Tak to je skvělé a vzhůru bez obav do školky . Syn nastoupil ve třech letech a do šesti let chyběl ve školce asi 14 dnů (kašel a rýma).

Jana V., 11. 8. 2015, 20.05

Venku jsme pořád, v jakémkoliv počasí, ovoce mi jí jen trochu (jablka, hrušky, banány), zeleninu vůbec na marťánky také moc nevěřím ... ale třeba teď mi kamarádka básnila o jakémsi collostru na imunitu, tak jestli třeba někdo nemáte zkušenosti? No nevím, můžu jen doufat, že nás to moc nepostihne

Jana V., 11. 8. 2015, 20.05

Venku jsme pořád, v jakémkoliv počasí, ovoce mi jí jen trochu (jablka, hrušky, banány), zeleninu vůbec na marťánky také moc nevěřím ... ale třeba teď mi kamarádka básnila o jakémsi collostru na imunitu, tak jestli třeba někdo nemáte zkušenosti? No nevím, můžu jen doufat, že nás to moc nepostihne

dasza, 12. 8. 2015, 7.05

Colostro i chlorela klidne...tu milujem ale nedavame ji jen kvuli imunite;)) ono kdyz to dite ma byt nemocne..tak bude;)) taky hodne dela to pitomy pocasi.furt je tepla zima.vlhka a bacilum je hej ..poradne nezamrzne nic..

Estrela113, 11. 8. 2015, 19.21

Syn byl ve školce 2 roky a oba hrůza. Více doma než ve školce a 4x ATB. Jí vyváženě, ovoce i zeleninu, dělám domácí šťávy, dávala jsem echinaceu, probiotika i vit. D. Ven chodíme i v dešti a zimě. Nevím co víc udělat. Imunita se s tím musí poprat sama.

mckvak, 11. 8. 2015, 16.21

Zabranit se tomu neda - ale my treba zkousime jemne otuzovat i nasi malou. Jinak na martanky moc neverim - nedavno jsem cetla diskuzi jaky to je pekne svinstvo - takze spis klasicke ovoce zelenina a hlavne hodne pohybu venku

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight