Tříkolka

zobrazeno 3158×

Vložil(a): Leňulka, 4. 4. 2018 13.04

Maminky jaké mají vaše děti tříkolku? My jsme koukali jak na netu tak i v obchodě a když je to na chvíli tak se nám nechce dávat 1500kč za novou, klasickou. A na bazarech tady moc nabídek není, všechno hrozně daleko :-( Pořídili by jste novou anebo bazarovou když je to na chvíli? Na příští rok už máme kolo ale letos na to první ježdění chceme tříkolku aby se naučila šlapat. Ale sehnat levně klasiku je teda fakt horor

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Antonín Loch, 15. 4. 2020, 22.48

Taky jsme sháněli a musím doporučit tohle srovnání https://www.arecenze.cz/trikolky/ , hodně to pomohlo Ať se výběr daří!

Martin Doležel, 10. 6. 2019, 10.05

není tříkolka jako tříkolka..většina lidí si pod tímto pojmem představí šlapací tříkolku, ale pořídit můžete i speciální tříkolky, které jsou v podstatě obdobou kočárku..děti se mohou chytit říditek a můžou řídit- https://www.cenohit.cz/trikolky/

Leňulka, 10. 6. 2019, 11.02

to je to co jsem právě nechtěla já myslela právě tu klasiku šlapací co byla za mých mladých let

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 14.04

neviem ci sa na 3kolke nauci slapat, ak su kolieska vpredu, to uz skor maly bicyklik s pomocnymi kolieskami

Mygara

Mygara, 8. 4. 2018, 14.33

já bych spíše dala kolu postranní kolečka, taky se naučí šlapat

Cherrynka, 6. 4. 2018, 13.23

Já mám v plánu koupit tu s vodící tyčí a stříškou. Chci ji z druhé ruky, aby byla levnější, ale vždy mi ji někdo vyfoukne

Leňulka, 6. 4. 2018, 17.16

už jsme sehnali tu bezva co byla za mě, šlapky pěkně uprostřed na řetězu, od kamarádky za 150kč takže jako zadarmo

Cherrynka, 6. 4. 2018, 17.39

Tu si pamatuji, ta je podle mě nejlepší

Eliška Kozlova, 7. 4. 2018, 19.15

Tak to je perfektní, máš štěstí

Gabill, 5. 4. 2018, 20.54

My sme zdedili dokonca dve. Odporúčam s tlačnou tyčou najlepšie s takou kde sa dajú tyčou ovládať aj riadítka. A ešte by som skúsila, či dieťaťu nebude veľká, pri niektorých modeloch je ťažké dočiahnuť na pedále, najmä u tých s pedálmi na prednom kolese. Je lepšie keď pedále nie sú na prednom kolese, ale klasicky v strede a prevod cez retiazku.

Leňulka, 5. 4. 2018, 22.31

právě,že chceme bez tyče a zásadně se řetězem a pedály uprostřed prostě klasiku jako jsem měla já

Fuga

Fuga, 5. 4. 2018, 18.54

ta na tu vodící tyč je naprd, dítě to neušlape, pač jsou šlapky moc vepředu a dítě nemá takovou páru

Leňulka, 5. 4. 2018, 22.32

právě proto chceme bez tyče a nesmí mít šlapky na předním kolečku ale pěkně na řetěz jako kolo

Cherrynka, 6. 4. 2018, 13.24

Fakt? Já ji právě sháním z druhé ruky dlouho.... tak ji asi teda brát nebudu, nevím....zas mi aspoň nikam neujede

Žofinka

Žofinka, 5. 4. 2018, 14.16

My o tom neuvažujeme, dáme déle odrážedlo

Adrianita, 5. 4. 2018, 9.01

Máme tříkolku Smoby s oddělovací tyčí od dvou let. Pak zdědí syn.

Leňulka, 5. 4. 2018, 10.09

a řetězovou nebo obyčejnou? My právě nechceme se šlapkama na předním kolečku

Adrianita, 5. 4. 2018, 11.57

Má to slapky na kolečku, no.

Eliška Kozlova, 4. 4. 2018, 22.05

Ja chtěla pro dceru trikolku s vodící tyčí k 1 narozkam, odrazedlo ji moc nebralo, jako syna, ale bohužel nebyla kvalitní, jen na krátké popojíždění, takže na nic. Druhou sezónu asi od 20 měs uz řádila na odstrkovadle, pak i na odrazedle (kolo bez pedálů), letos také i když uz budeme učit i na kolo. Jirik ma zatím plastové odstrkovadlo (na odrazedle nedosáhne na zem), pak bude zase odrazedlo (kolo) a kolo s pedály, bez postranních koleček. Z me zkusenosti je trikolka fakt na nic, leda místo sportaku do parku aby maminka pomáhala tlačit, ale dítě se na tom stejně moc šlapat nenauci, jde to hodně ztuha, pokud má pedály na předním kolečku.

Leňulka, 4. 4. 2018, 22.11

tak sporťákem už nejezdíme. Od 2let chodí všude pěšky, kočár jsme už darovali jinému miminku. Buď jde pěšky nebo jede na odrážedle motorce. A tříkolku s pedály na předním kolečku právě nechceme ani zadarmo. Chceme tu klasiku se řetězem jako bývalo za nás a bez tyče samozřejmě

Eliška Kozlova, 4. 4. 2018, 22.48

Už jsem to dočetla do konce taky bych byla spíše pro tu klasiku, neteř ji měla, ale byla nějaká velká a těžká, i když retezova neuslapla ji. Tu co myslíš ty je menší a lehčí, ta by šla, ale sehnat ji, levná není ani bazarova, stačí napsat Retro a hned je pár stovek nahoře Ale stejně jsem spíše pro odrazedlo typu Bike, Mates na něm jezdil do pěti a ještě teď ho segre bere Neteř ho měla pujceny v 6 letech, protože nezvládla stabilitu na kole, pak se ji na kolo učilo líp.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů