Kde sháníte pro děti zimní výbavu na hory (lyže, helmy, boty...)

zobrazeno 2515×

Vložil(a): nocken, 26. 11. 2017 18.40

Dcera už dorostla do lyžařského věku, tak by mě zajímalo, kde a jak jste sháněli lyžařskou výbavu. Já velmi uvažuji o zapůjčení vybavení na celou sezónu, kdy třeba lze boty vyměnit i v průběhu apod. Máte zkušenost?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Barborita, 5. 12. 2022, 21.08

Nezapomeňte také na kvalitní funkční oblečení Aby to děti bavilo, potřebují být v teple. Se zmrzlýma nohama moc paráda na lyžích neudělají

kamilenka, 7. 12. 2022, 14.02

cauky, mas doporuceni na nejake takove obleceni? ja sama mam vecne zmrzle nohy a celkove je mi porad zima a moje deti to maji asi po mne

Barborita, 8. 12. 2022, 13.28

Doporučuji českou značku Baridiwear. Mají eshop, podívej se, jen kvalitní oblečení. A jestli máš problém se zmrzlýma nohama, tak nezapomeň hodit do košíku ponožky

kamilenka, 9. 12. 2022, 12.31

tak to je skvely, dekuju za doporuceni...vecer bude jezisek radit...

lucie25987, 18. 6. 2022, 21.49

U nás se teda nelyžuje, ale chystám se dát syna příští rok na hokej. Manžel ho miluje a syn s ním také kouká, tak bychom ho chtěli zkusit. Už jsem koukala na brusle, chrániče a hokejky na https://www.bauerhockey.cz/hrac-hokejky a co si budeme povídat, není to zrovna levná záležitost. Když ho to ale bude bavit, tak to za ty peníze určitě bude stát .

Jarmilka, 16. 11. 2021, 22.28

My to s mužem řešíme přes půjčovnu až dcera bude o něco větší a vybavení jí nějakou dobu vydrží, tak jí nějakou výbavičku koupíme

Olla, 20. 11. 2021, 16.02

Na kolik to tak v těch půjčovnách přijde ?

Jarmilka, 25. 11. 2021, 20.30

To záleží na tom, jak je dítě staré. Protože třeba simplerent to má rozdělené podle věku, ne podle velikosti lyží, což je podle mě mnohem lepší a přehlednější https://www.simplerent.cz/pujc-si-lyze#cenik

ivanka386, 20. 1. 2020, 20.54

No, my si většinou vše půjčujeme až na místě. Myslím si, že je to tak nejlepší. Co se ale výbavy na hory týče, tak pokud jezdíte autem, tak si myslím, že je dobré myslet i na to, aby i auto bylo připravené. Hodit se určitě mohou třeba sněhové řetězy. Například tady https://www.autopujcovna-cb.cz/zima-je-tady-vite-kdy-a-jak-pouzivat-snehove-retezy/ mají super tipy jak je správně používat.

Drahoslava Nožičková, 30. 5. 2020, 22.44

S těmi sněhovými řetězy určitě souhlasím. Ty jsou při cestě na hory nezbytné. Z vlastní zkušenosti můžu ale říct, že je dobré nepodceňovat i stav samotných zimních pneumatik. Pamatuji si, že když jsme například minulý rok jeli na hory my, tak jsme kupovali úplně nové. Jestli se nemýlím, tak to bylo z https://www.pneuok.cz/

Cherrynka, 30. 11. 2017, 11.47

Tak nás to ještě zatím nečeká

Lenourecek, 28. 11. 2017, 22.18

Zatím na to máme čas, kluci jsou malí, ale o něčem takovém jsem nikdy nepřemýšlela. Možná, to opravdu stojí za úvahu. Jsem zvědavá na zkušenosti ostatních

Lenča Pešková, 27. 11. 2017, 11.34

Tak nás čekají zatím jen boby tak jsem zvědavá jak se jí zo bude líbit.😂

Cherrynka, 30. 11. 2017, 11.48

Jééé, taky se těším letos se synem na bobování

patricia077

patricia077, 27. 11. 2017, 9.14

Půjčujeme ať už v půjčovně nebo od známých...

nocken, 27. 11. 2017, 9.03

Ano, dcera právě loni lyžovala "na zkoušku" 2x, tak to jsme vždycky půjčili na ten čas. V téhle sezónně už teď vím, že pojedeme minimálně 2x na týden a na pár dní ještě před svátky. Našla jsem půjčovnu v Praze, kde nám půjčí i teď v listopadu za 1590,- a vrácení je až do konce května. Tak to mi přišlo jako moc dobrá nabídka. Jinde se většinou cena zvyšovala podle měsíce, kdy bylo vypůjčeno. Takže třeba v září bylo půjčení až o 500 levnější než v listopadu. Jinak bych určitě vybírala bazarové, ještě to mohou holky podědit po sobě.

Zdeňka S., 27. 11. 2017, 8.16

Ještě jsme nikde lyžovat nebyli, ale letos uvažujeme o tom , že jestli se někam dostaneme, tak si půjčíme aby si to mohla vyzkoušet .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů