Péřová peřinka

zobrazeno 7324×

Vložil(a): Adrianita, 27. 7. 2017 10.23

A ještě jeden dotaz, tentokrát se týká výbavy pro miminka. Chtěla bych pro miminko pořídit péřovou peřinku, která je zároveň zavinovací. Koukala jsem na eshop Evy Kiedroňové a vybrala bych si. Vzhledem k tomu, že jsou vycpané peřím, doporučují 2 peřinky kvůli častému větrání na mrazu a slunci. A k tomu ještě 2-3 výplně. To mně přijde dost. Máte doma nějakou takovou peřinku a kde jste ji pořídila? Mám v plánu pořídit jednu a nejlépe nějakou, ke které není třeba dokupovat výplň.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Terezka28, 15. 11. 2019, 21.15

Ahojky, já používám klasickou péřovou zavinovačku, mám ji odsud: https://polstareaperiny.cz/perove-prikryvky/perova-zavinovacka-deluxe.html Používáme ji skoro pořád )

janyesg, 5. 10. 2018, 21.22

Já jsem se o tomto taky radila s holkama,co už mají s touto peřinkou zkušenost a jdu do ní . Ikdyby druhé mimco nechtelo být zavinuté, nemusi být přeci přímo zavinuté. Holky říkaly,že stačí jedna a více těch povlaku a že po jídle tam daly třeba pro jistotu plenu . Přijde mi to jako super věc a i ony to tak prezentovaly,že to byla dobrá investice a někdo i vysvětloval,že alergie by u tohoto výrobku být neměla,že je to ještě nějak ošetřené,proti případně alergii na peří. Každopádně já plánují využít hlavně při kojení a poté odložení do postýlky například,je to pro mimco pohodlné a na večery a přesuny taky super. Druhé mimco budeme mít v lednu,tak se určitě využije,navíc s tímhle výrobkem není problém ani v létě doma, samozřejmě pokud doma nemáte nedýchatelno . My bydlíme.v domku,takže já určitě pořídím a zkusím .

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.21

Ne nepoužívala jsem, ale měla jsem takové ty hodně vycpané zavinovačky.

Fuga

Fuga, 28. 7. 2017, 11.05

měla jsem klasické zavinovačky ještě po mně, a ty měli jednu vložku tenší a druhou tlustější, ale peří to tedy nebylo. napadá mě, že by se tam dal povléci klasický polštář, já měla totiž dvě zavinovačky a do jedné by ten polštář klidně šel

Žofinka

Žofinka, 28. 7. 2017, 10.32

měla jsem jen klasickou rychlozavinovačku, ale ten nápad dát v klasické zavinovačce na polštář je dobrý .-)

Lenourecek, 28. 7. 2017, 3.14

Knihy od ní jsem četla, peřinku jsme neměli, nějakou dobu jsme děti pokládali do péřový polštář​ a dávala do jiné zavinovačky. Hlavně starší syn to měl moc rád

Aliisha

Aliisha, 27. 7. 2017, 20.55

Nic takového jsem neměla

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 7. 2017, 17.17

Já bych počkala až jestli to miminko bude chtít, syn vysloveně zavinovačku odmítal, tak aby to pak nebylo zbytečné

annahb, 27. 7. 2017, 16.51

jednu starší péřovou jsem měla na synka- je narozený v prosinci tak byla fajn

Čertice, 27. 7. 2017, 16.40

Malej je narozený v červnu a zavinovat potřeboval měla jsem přímo od Kedroňové (půjčenou od kamarádky) a za mě skvělá. Pak jsem malému nechala udělat péřový polštář a v tom spí do teď, jen už ne zavinutý, ale jako v hnízdečku.

Adrianita, 27. 7. 2017, 18.07

A měli jste 1 plus výplň nebo jak?

Čertice, 27. 7. 2017, 20.29

Jeden originál a když jsem to prala, tak jsem to povlékla do staré čtvercové zavinovačky ještě po nás

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů