KOSMETIKA PRO MIMINKO

zobrazeno 398×

Vložil(a): katerinaf, 15. 9. 2015 21.45

Mám dotaz, jakou používáte značku kosmetiky pro miminko a podle čeho jste vybírali? Je pro Vás důležitá přírodní kosmetika?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga, 24. 11. 2016, 10.01

hipp, protože je přírodní

AllaŠvecová, 3. 10. 2016, 8.42

U nas jede hipp-od porodnice a nivea-ja s ni mam skvele zkušenosti.

LindaM, 28. 5. 2016, 17.12

Máme v oblibě značku Nivea. Ale nejraději máme opravdu jenom tu přírodní kosmetiku. Vybíráme na základě recenzí, rady lékařů a lékárníků, ale hodně dáme i na rady a doporučení všech našich známých - ty považuji za nejvíce věrohodné. Přitom ale pozor- každé dítě, to je úplně zvláštní individualita. Proto, když začneme používat něco nového, tak to jenom opatrně odzkoušíme a čekáme, co to bude dělat. Když se to neosvědčí, tak raději přejdeme na něco nového.

BonnieParker, 13. 5. 2016, 7.35

Zvolila jsem přírodní kosmetiku Eone a nemůžu si ji vynachválit.

luciusmius, 24. 4. 2016, 22.42

My nepoužíváme skoro nic. Dceři bude rok a aviril měla měla na sobě několikrát par měsíců narození kdy jí vysychala pokožka, teď už nedávám vůbec. Má pěknou kůžičku, jen máme suchou hlavu a s tím si tedy nevím rady. Máme dost vlásků a nechci jí do toho nic patlat. Jinak na koupání asi nejčastěji používáme frosch. Na opruzeninky sudocrem a na tvářičky a ruce měsíčkovou mast od isoldy. Dcera naštěstí není moc citlivá a vše snáší celkem pěkně.

jitkamety, 14. 3. 2016, 14.02

My pouzivame,a vyhovuje nam kosmetika od znacky hipp

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 16.39

Používáme převážně Niveu, už od miminka.

a.nnysek, 16. 11. 2015, 8.17

ze začátku jen olejíček z lékárny, postupem času jsme začali používat Hipp..Na opruzeniny Sudocrem

Lenka Procházková, 16. 10. 2015, 10.37

Používám Hipp. Na koupel přidám pár kapek přípravku do koupele. Po koupání na velmi suchou Kůžičku olej, normálně pleťové mléko. Na zadeček Sudocrem.

Minnie, 15. 10. 2015, 10.20

Já jsem spokojená s mycím gelem i s krémem na namazání po koupání od značky Johnson's. Měli jsme možnost vyzkoušet už v porodnici a vyhovovaly. Líbímse mi i jejidh příjemná vůně. Na zadeček používám žlutý Aviril nebo Bepanthen.

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight