Zůstat doma

zobrazeno 545×

Vloženo: 4. 2. 2016 15.06

Zůstat doma

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 26. 7. 2023, 10.48

Jako jo, klidně doma zůstaňte, když si to situace žádá a zároveň to vaše situace, třeba ta finanční, dovoluje. Já jsem třeba v tuhle dobu měla fakt skvělé zážitky, protože jsme hodně cestovali a já jezdila s manželem po Evropě. Navštívili jsme třeba Bergamo. To bylo super. Skvělé město, hodně se o něm píše třeba tady: https://www.ervpojistovna.cz/cs/bergamo-renesancni-stare-mesto-a-vylety-do-okoli

Žofinka

Žofinka, 16. 5. 2018, 13.35

Osobně ne, ale na druhou stranu se vám ani nedivím

Mygara

Mygara, 1. 3. 2017, 14.12

když to finanční situace dovolí a maminka to opravdu tak chce, tak proč by nezůstala doma

Fuga

Fuga, 30. 1. 2017, 12.52

zajímalo by mě, jak to dopadlo. Já zase cítím, že potřebuji kontakt s okolím a chci se vrátit do práce na poloviční úvazek, pokud budu moci se vrátit. Je to v místě bydliště, což je velká výhoda, nemocnost dětí můžu řešit dědečkem v důchodu a nebudu mít pocit, že jsem děti o něco ochudila. moji práci mám moc ráda a mám ráda i své děti a proto budu svou lásku dělit

editak, 11. 12. 2016, 20.04

Kdybych byla naprosto za vodou, tak se na to taky vykaslu a zustanu doma. Jestli vite, ze to tak budete zvladat, myslim tim I manzela, abyste byli za jedno (aby to nemelo treba ohrozit manzelstvi), tak o to bojujte!

L.janicka.l

L.janicka.l, 7. 12. 2016, 12.01

Neumim si predstavit az budu muset opet do prace, budu muset na protismeny aby bylo hlidani a mam strach jak to budu vsechno zvladat. Takze se vam nedivim, ze by jste radci byla doma a starala se o deti. A kdyz manzel nesouhlasi, co si takhle poridit jeste jedno detatko 😋

Jamu, 6. 12. 2016, 2.02

Ja si nedovedu predstavi,ze za necele tri roky budu syna posilat do skoly a sama chodit do prace. U Vas by bylo fajn,kdyby se Vam podarilo to,co pro deti cjcete a citite

Anna K.

Anna K., 5. 12. 2016, 19.29

To vás obdivuji, že to takhle cítíte a váš manžel by měl být šťastný, že své rodině chcete dopřát takový luxus. Já bych doma nevydržela.

louskacek2, 4. 12. 2016, 14.31

Pokud by me do prace nic nehnulo a byla bych finanční zajištěna nesla bych ani nahodou . Všechny plusy kterém jmenujete plně vnímám též. Nedejte se . To bych snad i zacla sít doma nebo něco tvořit a prodávat to abych jim zavřela pusu ze něco dělat a vydělám si

Jarka mmm, 2. 12. 2016, 23.45

Mě to vůbec nepřijde blbý a pokud na to máte...Moc nechápu postoj vašeho manžela. Evidentně to máte v hlavě srovnane,takže by nemělo hrozit,že zblbnete. Věřím,že byste se celý den nevalela na gauci...A děcka by byly určitě rádi. Určitě byste stejně časem našla něco,co by vás naplnovalo a mohla si tím přivydělávat. Když nejste finančně omezení,tak to přeci můžete zkusit. A kdyby měl manžel pocit,že blbnete,tak přeci můžete kdykoli do práce...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů