Zamlklé těhotenství

zobrazeno 297×

Vloženo: 22. 6. 2016 19.05

Zde jsem sepsala svoji zkušenost se zamlklým potratem. Jsem ráda, že jsem se z toho vypsala, proto se chci s vám podělit milé dámy.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 14. 5. 2018, 21.55

A teď už máte Jeníčka

Mygara

Mygara, 26. 2. 2017, 9.41

držím palce, ať to příště už vyjde

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 13.14

určitě to vyjde, hlavní je psychika. Já si tím prošla také a dokonce 3x. Poprvé jsem ani nekrvácela a dozvěděla jsem se to na utz zcela nečekaně. Tak to byl šok. A žádná příčina vědecky vysvětlitelná se u nás nenašla. A myslím si, že vám velmi pomáhá, že máte Emily.

Fun, 4. 1. 2017, 20.04

Priste to vyjde👍

Verasvobod, 3. 1. 2017, 9.20

Také jsem zažila zamlklý potrat. Hned jako první tehotenstvi. Akorát že mě nebylo nic, žádné krvácení, takže celá natesena na první fotku a akorát z toho bylo příšerné zklamání. Plod se přestal v 9tydnu vyvíjet, tedy už asi cca měsíc jsem ho nosila bez tlukotu srdíčka. Dodnes si pamatuji jak vypadal na ultrazvuku, ale nehýbal se a byl menší než by měl být. Teď už mám 11m syna 😉

szendrejka, 8. 11. 2016, 10.12

Hlavní je, jít dál. Taky mám svůj příběh... a myslím, že je nás daleko víc. Držím palce, ať se zadaří co nejdříve....

Anna K.

Anna K., 28. 8. 2016, 13.34

Pro každou ženu je samovolný potrat těžký a je úplně jedno jesi už nějaké děti doma máte, stejně vás to mrzí. Pamatuji si jak jsem jela na sál. Nic hnusnějšího jsem nezažila, klepala jsem se jak ratlík v očích slzy, skoro ani na ten stůl jsem si nemohla lehnout. a když jsem se probrala tak jsem brečela dobré dvě hodiny v kuse a sestry ještě byly protivné žadná empatie. No fujky snad už si tím nikdy nebudu muset projít. Člověk se ale na to zase musí dívat tak že lepší v 7tt než 35tt. Držím palce at se zadaří

dáša, 30. 6. 2016, 17.52

Držím palce, ať se brzo zadaří.

ppetaa27, 24. 6. 2016, 19.02

Taky mam podobnou zkusenost s dvojcatky. Akorat jedno bylo mimodelozni a druhe bylo normalne v deloze, ale zamlkle ale ted mam rocniho syna a je to vsechno za mnou takze vim, jak vam bylo

dasza, 23. 6. 2016, 10.40

Stane se.priroda vi poc to tak zaridila..zas bude sance a podari se to

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů