Zamlklé těhotenství

zobrazeno 34×

Vloženo: 22. 6. 2016 19.05

Zde jsem sepsala svoji zkušenost se zamlklým potratem. Jsem ráda, že jsem se z toho vypsala, proto se chci s vám podělit milé dámy.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

szendrejka, 8. 11. 2016, 10.12

Hlavní je, jít dál. Taky mám svůj příběh... a myslím, že je nás daleko víc. Držím palce, ať se zadaří co nejdříve....

Anna K., 28. 8. 2016, 13.34

Pro každou ženu je samovolný potrat těžký a je úplně jedno jesi už nějaké děti doma máte, stejně vás to mrzí. Pamatuji si jak jsem jela na sál. Nic hnusnějšího jsem nezažila, klepala jsem se jak ratlík v očích slzy, skoro ani na ten stůl jsem si nemohla lehnout. a když jsem se probrala tak jsem brečela dobré dvě hodiny v kuse a sestry ještě byly protivné žadná empatie. No fujky snad už si tím nikdy nebudu muset projít. Člověk se ale na to zase musí dívat tak že lepší v 7tt než 35tt. Držím palce at se zadaří

dáša, 30. 6. 2016, 17.52

Držím palce, ať se brzo zadaří.

ppetaa27, 24. 6. 2016, 19.02

Taky mam podobnou zkusenost s dvojcatky. Akorat jedno bylo mimodelozni a druhe bylo normalne v deloze, ale zamlkle ale ted mam rocniho syna a je to vsechno za mnou takze vim, jak vam bylo

dasza, 23. 6. 2016, 10.40

Stane se.priroda vi poc to tak zaridila..zas bude sance a podari se to

Minnie, 23. 6. 2016, 10.11

Moc držím palce ať to příště vyjde a ať máte krásné, hodné a zdravé miminko.

Jana82, 23. 6. 2016, 9.51

To je mi líto co se vám stalo. Pevně věřím, že se vám to povede a vaše Emily bude mít sourozence.

snany, 22. 6. 2016, 22.10

Také jsem si prošla zamlklým těhotenstvím letos v květnu. Mě hodně, mimo mých dvou dětí, pomohly děti ve školce kde pracuji.

Adrianita, 22. 6. 2016, 21.45

Máte pravdu! Až když jsem začala shánět na netu informace a svěřila se v okolí, zjistila jsem, že v tom zdaleka nejsem sama. Kamarádka jedné mé známé dokonce potratila a jelikož už byla v pozdějším těhotenství, musela dítě porodit. To musí být hrozné. Doktor mi doporučil počkat tak 3 měsíce.

Katka, 22. 6. 2016, 21.18

Nejste v tom sama, potratem (samovolným) končí každé čtvrté těhotenství. Ženy o tom moc nemluví, ale určitě je ve vašem okolí nějaká další, kterou to potkalo. Za jak dlouho vám lékaři doporučili další těhotenství? Běžně se doporučuje za 3-6 měsíců. A nám se to podařilo hned napoprvé ;o)

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight