Větší šíjové projasnění v 10tt

zobrazeno 27×

Vloženo: 6. 1. 2016 22.40

Strašení lékařů, které se nakonec jako zázrakem nevyplnilo

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kamila Pecharová, 5. 8. 2016, 21.41

K příběhu bych dnes mohla doplnit, že syn se narodil 37+6tt, takže hraničně donošený, nyní je mu půl roku a je zdravý jako ryba

mckvak, 18. 1. 2016, 14.21

Hlavne ze je mrnousek v pohode. Ty stresy jsou strasne, taky jsem se obcas bala vysledku.

lenkamaresova, 17. 1. 2016, 10.20

Nepíše se 9tt+0 např.?.jinak.moc držím pěsti!

ppetaa27, 9. 1. 2016, 21.20

Prave si rikam, jestli tech vysetreni v tehu neni az zbytecne moc. Nas taky v 1. trimestru strasili a byli jsme taky v HK na genetice, hrozili nam s Downovim syndromem. Nakonec mi tam ani nevzali krev a jenom nam rekli, ze kdyz vysel dobre screening, tak je to v pohode. Ale jet jsme tam museli. A to jak nas vystrasili radsi ani nemluvim. Jinak preju moc moc zdravi

Katka, 7. 1. 2016, 20.50

Přesně ty nervy! Žena si to těhotenství vůbec neužije nebo u mě to tak bylo.

Minnie, 7. 1. 2016, 10.21

Super zpráva . To je dobře že je miminko v pořádku. Vím jaké to pro vás muselo být, taky jsem tu psala přïběh z prvního těhotenství, kde nás strašili vším možným a nakonec je dcerka zdravá. Ale ty nervy, to už nikdo zpátky nevezme...

Kamila Pecharová, 8. 1. 2016, 21.12

Člověk je stejně stále ve stresu, aby nakonec vše dopadlo v pořádku a miminko bylo zdravé, když na začátku těhotenství takhle strašili.. No uvidíme, zázraky se dějí a pokud zdravý náhodou nebude, budeme ho mít stejně moc rádi!!!

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight