Už jsi mě stála hodně času!

zobrazeno 11×

Vloženo: 21. 5. 2016 15.22

Už jsi mě stála hodně času! Nevěřila jsem vlastním uším, tohle může říct matka svému dítěti ráno v šatně školky? Pak následovaly další věty v podobném duchu. Chápu, že většina rodičů je ráno ve stresu a spěchá do práce, ale maminka dceru doslova deptala- řvala na ni (dělej!, pohni! )A nebylo to poprvé, onehda ji peskovala za špatně učesaný culík ( dle mého byl v pořádku). Holčička byla nemocná, dusivý kašel a ona na ní křičí místo toho aby s ní byla doma. Docela by mne zajímalo, jak to chodí u nich doma. Třeba se pletu a holka je po ránu nezvladatelná ( dělá "scény) a matka špatně zvládá stres. Každopádně hodně negativní zážitek. Ve školce (jinde) dělám asistentku chlapci s lehkou mentální retardací, vývojovou dysfázií a ADHD, některá rána s ním nejsou jednoduchá, ale u něj je to pochopitelné. Holčička viditelně žádné postižení nemá. Nechci nikomu křivdit, ale ....(vlastně mi do toho nic není)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Anna K., 2. 9. 2016, 23.28

Nevím jaký budu rodič já, ale moje mamka měla trpělivost z ocele a nikdy mě takhle nepeskovala kvůli hloupostem. Doufám, že budu taky taková

petrao, 30. 8. 2016, 20.46

Holčička může být hlavně nemocná z chování své matky. Psychosomatické příčiny nemocí u dětí jsou hodně časté

Kris, 11. 8. 2016, 22.51

Ufff, tohle se čte vážně těžko... Občas jsem na svou dcerušku taky netrpělivá, ale když vidím takovéhle případy, modlím se, abych byla dobrou mámou svýmu zlatíčku...

katchenka_7778, 17. 6. 2016, 15.34

Dokážete takové mámě nic neříct? Já vždycky v sobě vedu boj. Vždycky jsem k tomu měla sklon, ale od té doby, co jsem máma, bych nejradši zachraňovala všechny děti od zlých a blbých dospělých. Hned si představuji, jak z těch nešťastných dětí vyrostou další nešťastní, zlí a frustrovaní dospělí... Kolikrát mám úplně chuť říct - vás bych teda za mámu nechtěla!

louskacek2, 1. 6. 2016, 20.52

Bohuzel nektere deti nemaji to stesti:-( na rodice s velky R:-(

Jarka mmm, 27. 5. 2016, 21.55

Když to tak čtu, tak se mi uplně vybavila naše dnešní vávštěva doktorky. Čekárna byla narvaná, čekací doba víc jak hodinu, maminky nervózní. Jedna to pak už nevydržela a začala křičet na svoji dcerku, že vidí, kolik jí zase stojí času a jestli je spokojená. Dcerka (odhadem tak druhá třída) jen stála se sklopenou hlavou...Bylo mi jí vážně moc líto, protože mi je jasný, že to asi neni ojedinějlá scéna ((. Některý mámy by si měly vidět do pusy.

Minnie, 24. 5. 2016, 12.14

Je to hrozný jako jo, taky občas dceru popoháním, protože je schopná sedět a koukat po světě a neoblíkat se, ale to už mi říkaly i učitelky že to dělá. Takže jí říkám ať si pospíší a strojí se, ale že bych ji řekla že mě stála dost času na co jsem si ji teda řídila? Abych od ní měla pokoj? Nechápu takové rodiče...

snany, 24. 5. 2016, 16.45

Vždy je lepší dítěti přesně říci jakou část oblečení má sundat, pak to jde rychleji. Příjdeme do šatny a řeknu sundáme bundu a opakuji to tak dlouho dokud nesundá. Věřím, že pro děti je náročné neustále se převlékat.

Minnie, 24. 5. 2016, 18.21

Jj, takhle jí to říkám

Minnie, 24. 5. 2016, 12.14

Je to hrozný jako jo, taky občas dceru popoháním, protože je schopná sedět a koukat po světě a neoblíkat se, ale to už mi říkaly i učitelky že to dělá. Takže jí říkám ať si pospíší a strojí se, ale že bych ji řekla že mě stála dost času na co jsem si ji teda řídila? Abych od ní měla pokoj? Nechápu takové rodiče...

Katka, 24. 5. 2016, 14.14

Pohni, říkám dceři každý den, když jdeme ráno do školy. No já se polepším ;o)

Zuzka Čtvrtečková, 30. 5. 2016, 23.59

Mně dělá syn to samé. Ve školce kouká po ostatních, všechny komentuje a zapomíná se oblékat a doma má taky tisíc jiných věcí na práci

ppetaa27, 23. 5. 2016, 20.54

To je strasny ale je pravda, ze se s timhle setkavam casto. Ale spis jen u tech socialne slabsich a neprizpusobivejsich. Ale je mi tech deti lito. Co z nich pak vyroste?

Katka, 24. 5. 2016, 8.38

Něco na té "socializaci a nepřizpůsobivosti" asi bude, protože mám v okolí takové 2 matky a jejich slovník a chování k dětem je celkem otřesné, jenom křik a nadávky

snany, 24. 5. 2016, 16.41

Paní nepatří k sociálně slabší vrstvě, spíše naopak.

Minnie, 24. 5. 2016, 12.12

Vyroste z nich to samé, taky se jednou budou ke svým dětem chovat takhle

Zuzka Čtvrtečková, 30. 5. 2016, 23.57

My takhle přestali chodit na místní hřiště a nejsme jediní. Takových tu máme bohužel hodně. Třeba jeden chlapeček si strkal do pusy písek. Místo aby mu vysvětlila, že se to nedělá, zařvala na něj ty Kret.ne co to žer.š??

ppetaa27, 31. 5. 2016, 16.18

U nas je jich prave taky hodne a tech bezdomovcu co sedi na namesti na lavickach a chlastaj ... fakt hruza

Katka, 22. 5. 2016, 12.15

Ježiš šmarja

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight