Recenze chytré aplikace s rodičovskou kontrolou

zobrazeno 371×

Vloženo: 21. 3. 2016 20.36

Recenze chytré aplikace s rodičovskou kontrolou

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Vladimíra Příhodová, 18. 5. 2018, 23.42

Mame aplikaci joz 5 mesicu. Pozor! Musíte diteti NASTAVENÍ nastavit jako zakázané a nesmi mit v horni liste telefonu mezi ikonkami ikonku BATERIE, jinak vam aplikaci vypne! Vyrobci by to meli mit trochu vice opatřené, aby pri jakekoliv zmene oprávnění bylo zapotřebí zadavat vase heslo, ale zatim to tedy tak neni, takze kdo ma chytré děti, jen vyhodite peníze a děti vas stejne budou obchazet 😢

Žofinka

Žofinka, 16. 5. 2018, 7.42

To je moc šikovné

Mygara

Mygara, 28. 2. 2017, 18.26

určitě šikovná aplikace

Fuga

Fuga, 30. 1. 2017, 16.43

až budou bez dozoru, tak to zkusím, alespoň ten testovací měsíc

Zuzka Čtvrtečková, 31. 3. 2016, 20.34

Ještě jsem o tom neslyšela, ale určitě to bude dobré, hlavně pro větší děti.

ppetaa27, 24. 3. 2016, 18.07

Zajimave, co vsechno uz aplikace dokazou. Az bude syn vetsi, urcite vyuziju.

lazna, 22. 3. 2016, 17.38

Zajímavý článek. Moc se mi libil a kupa informací

Minnie, 22. 3. 2016, 16.53

To sledování polohy je určitě super věc, ale za to omezování stránek a her by se mi jako dítěti určitě nelíbilo. Nehledě na to že já mít rozehranou hru a vypnout se to, tak telefon letí proti zdi takže bych to ani u dětí nevyužila. Věřím že minimálně do puberty se s nimi domluvíme.

snany, 22. 3. 2016, 15.29

Zajímavý článek, zatím mám malé děti tak mi uvedená aplikace příjde zbytečná, respektive se mi příliš nelíbí sledování dítěte, ale uvidíme jaký můj pohled bude za par let. Věřím, že se s dítětem domluvím na pravidlech a nebudu muset každý jeho krok kontrolovat. Taky jsem žila bez neustálého kontrolování rodičů, jezdila sama do školy do města, vracela se večer z tréninku sama. Příjde mi, že v současné době jsou rodiče dětem neustále za zády, vozí je do školy, ze školy, na tréninky a nejsou schopné fungovat samostatně.

Katka

Katka, 22. 3. 2016, 14.59

Sledování polohy by nebylo špatné pro dítě, co začíná samo chodit do školy a ze školy.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů