Ráno/ rána na dovolené RODIČOVSKÉ

zobrazeno 283×

Vloženo: 19. 1. 2016 21.48

Moje ráno, nebo spíš ještě noc: spím, spím, zda se mi sen-mladý krásný muž mě žádá o ruku, nemáme děti, užíváme nespoutanného života ( nebo podobný sen, kde nemám děti) . V tom najednou siréna:" tati, tati, tatííí", spím dál, tatínek nejsem. Hlas je čím dál tím víc silnější a přechází v pláč až řev.Šmátrám rukou vedle na polštář, je sice kvalitní, ale neukrývá napůl plešatou a šišatou hlavu. Aha, tatínek pomáhá a chrání jinde. Pomalu se probouzím z kómatu, lezu z postele, šlápnu na neuklizenou hračku (většinou lego), nadávám, bolí mě chodidlo. Připajdám se do pokojíčku, malý 'terorista' řve, prý se mu ztratila kniha (jindy je to medvídek, pejsek, kousek přetrženého papíru), najdu, spokojeně usíná. Vracím se do postele, už nesnu, převaluji se, nadávám, vstávám, vařím kávu, čaj, snídám, proklínám celý vesmír. 'Usurpátor' spí do 9 hod, vysmátý žádá o jídlo. Pokud je doma 'napůl plešatá hlava',nevstávám, vždyť nejsem táta, budím se v 9 hod vysmátá, proč moji náladu nesdílí manžel, fakt nechápu:-) Dobré ráno.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lenicka.pisnicka.93, 20. 4. 2022, 19.42

Je pravda, že toho času na čtení je fakt pomálu. Takže já už ani nevím kolikátý měsíc sleduju žebříčky a nejčtenější knihy na https://www.cbdb.cz/zebricek-nejctenejsi-knihy a slintám nad tím, co si rozhodně v dohledné době nepřečtu. Dvojčata mi dávají docela zabrat a když padnu do postele, tak za dvě minuty spím. A to pak nemá moc cenu tahat nějakou knížku, to uznáte sami.

Žofinka

Žofinka, 17. 5. 2018, 8.58

Tak a kdo je vysmátý dnes?

Pavla T., 19. 3. 2017, 18.16

U nás když vstává táta tak musí i máma....Takže každý den 4:50! 😴😥

Mygara

Mygara, 1. 3. 2017, 16.02

jojo, usurpátoři, to našim také někdy říkám

Fuga

Fuga, 30. 1. 2017, 9.41

já být manželem tak to tedy taky fakt nechápu

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 7. 2. 2016, 12.54

Jak ja bych byla vděčna aby mohl kojit manžel

Zuzi, 3. 2. 2016, 22.13

Já rozhodně nejsem ranní ptáče....a držím se toho stále takže nevím, kdo by se postaral o děti, kdyby to neudělal tatínek ...většinou mě nechá spát těsně než odvádí staršího do školy...

dáša, 31. 1. 2016, 23.42

Hmm aspoň, že plešatá hlava někdy k dětem vstává. Naše vlasatá si spí.

NikolaJ

NikolaJ, 30. 1. 2016, 14.17

To je vtipné. U nás včera spaly kamarádky děti. Ona má děti naučené, že jak zavolají Mamííí, máma příjde. To my jsme hned od začátku zavrhli. Naše děti se vzbudí a potichu se přikradou k nám do postele. Ráno nebo v noci, ale nebudí nás. Nebo jen tím jak přes mě leze:-D Mladší někdy ještě usne, starší si sám udělá sídani (někdy i bráchovi) a jde si hrát:-)

Zuzka Čtvrtečková, 26. 1. 2016, 20.57

Když je doma tatínek, tak taky musí vstávat on. Malý mu najednou začne tvrdit, že maminka neumí udělat kakao Takže u nás vstává vousatá brada

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů