Porodu se už nebojím. Zvládnete to taky!

zobrazeno 233×

Vloženo: 6. 12. 2015 23.12

porod a ja

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 17. 5. 2018, 13.48

Také jsem měla strach, ale zvládnout se to dá

silvousek

silvousek, 2. 10. 2017, 10.10

Hezky napsané. Take jsem myslela, že je snad uplatím, le zvládla jsem to. Dokonce už mám druhé a teď už jsem se ničím diskusema a tak nestresovala, ale s tou kontrolou v porodnici a rodící paní vedle mi teda naskakovala husina.. to zrovna moc nepřidá. doufala jsem, že druhé půjde lépe, a taky že jo taková rychlovka

Mygara

Mygara, 2. 3. 2017, 14.08

kdo by se porodu, zvláště prvního nebál, když ho nezažil

Fuga

Fuga, 30. 1. 2017, 8.04

nám na předporodním kurzu říkaly, hlavně neposlouchejte a nečtěte děsivé historky o porodech, a stejně jsem měla strach jako asi všechny maminky. Já si říkala, že rodily i v pravěku a já jsem na tom teď vlastně luxusně

Fun, 6. 12. 2016, 10.32

Ja se zatim moc nebojim a planuju si vse optimisticky 😃 Ale nevim jak to bude az se to bude blizit:-)

nikihiphop

nikihiphop, 14. 3. 2016, 20.22

Jistě že jo my všichni jsme schopni to zvládnout mám pár dní do porodu a nebojím se ani tak moc přežili ostatní tak i já,, když to za to stojí těch pár hodin za tu krásu na celý život se musí obětovat a vím že to lehký oříšek nebude ale myslím že jsou mnoheeem horší věci

mckvak, 20. 1. 2016, 13.22

Ja se bala teda pekelne a porad nejsem rozhodnuta o druhem mimcu

Petra Schoberová, 29. 12. 2015, 14.33

Upřímně, tiše závidím ... Některé porody nejsou jen strašidelnou povídkou ale bohužel realitou.. Po porodu mi malého odvezli do fakultky do většího města, já dostala dvě transfuze a od šesti od večera jsem do rána ležela na sále, kdyby náhodou... Zbytek nebudu rozebírat, přežily jsme

ppetaa27, 26. 12. 2015, 17.55

Krasne napsane taky jsem se uklidnovala koukanim na videa s porody a musim rict, za mi to fakt pomohlo. Aspon jsem tak okrajove vedela, co me ceka

Zuzka Čtvrtečková, 22. 12. 2015, 22.41

Porodu jsem se nebála, neboť věřím, že čím víc se člověk bojí, tím je větší riziko, že se něco pokazí. Než jsem šla na sál trvalo to přes 16 hodin, ale samotný porod byl do půl hodinky. Hned po porodu jsem si říkala, že to nebylo tak hrozné, a věděla jsem, že budu chtít minimálně ještě jedno miminko. Ten první kontakt byl neuvěřitelný!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů