Nočník

zobrazeno 342×

Vloženo: 28. 6. 2016 0.14

Stále a všemi diskutované téma, aneb jak to bylo u nás :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

MartaJane, 1. 12. 2021, 1.33

máme doma tady tento nočník https://www.postylky-vybaveni.cz/detsky-nocnik-protiskluzovy-medvidek-bily-bila je super, dcera na něm pořád hačá

Žofinka

Žofinka, 14. 5. 2018, 21.51

Každé dítě má svůj rytmus a nic se nedá uspěchat

Mygara

Mygara, 26. 2. 2017, 9.27

u nás proběhla akce nočník v klidu, za to v jiných oblastech to stálo za to

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 13.18

klid, ale hlavně nepodléhat tlaku okolí. Ono se to hezky radí, ale hůře dělá Sama na sobě vím, že se dám hodně ovlivnit okolím, ale pracuji na tom, aby to tak nebylo

gosa22, 28. 8. 2016, 22.06

díky za článek nechápu, proč se pořád na děti tlačí, aby co nejdříve byly bez plín...radši počkám a dítě se mi odplínkuje prakticky bez nehod během 3 dnů, než ho trápit měsíc dva, když na to není dozrálé...jediná moje rada zní-nespěchat, netlačit, nedávat na nočník, pokud dítě není připravené...kdy konečně všechni ti, co trápí dítě na nočníku příliš brzy, pochopí, kolik dovedností se musí ten náš drobeček naučit za velmi krátkou dobu? sotva dva roky na to, aby chodilo, samo jedlo, čůralo jako dospělák...co ještě chcete? aby ovládalo internetbanking ...

Kamila Pecharová, 29. 8. 2016, 23.30

Přesně

darzanka, 26. 8. 2016, 7.57

Super článek, zrovna jsem něco takového potřebovala. Teď u nás byla tchýně a hned začala, jestli už dávám malou na nočník, že manžel chodil od osmi měsíců. Dceři bude deset měsíců, ale ještě mě tedy nenapadlo, dát jí na nočník. Ona je ve všem taková pomalejší

Kamila Pecharová, 29. 8. 2016, 23.30

Jj manžel chodil na nočník v roce, to jsme měli taky na talíři často hlavně žádný stres, každé dítě je jiné.. A jen pro info, mám teď okolo sebe 3 děti stejně staré jako syn (jsou jen pár dní od sebe) dva kluci a jedna holčička, všichni 2,5 roku a všichni tři maji plínku.. No a co? Až k tomu dozrají, zvládnou to raz dva

Topik2, 16. 8. 2016, 16.33

První syn si řekl sám ze nechce plenu jak přes den tak přes noc.jednou se pocural od té doby nikdy.mladsi syn byl více linejsi ale poprvé byl na nočníku v 6 mes. Úplně bez plen v roce a 8 mes.

Kristy Sim

Kristy Sim, 11. 8. 2016, 0.53

První dcerka čůrá do nočníku od 1,5 roku. Říkala jsem si, že ji to snad nikdy nenaučím, po pár dnech x loužiček. Nakonec to pochopila velmi brzy =) kdyby se to ale nepovedlo, určitě bych nestresovala ani sebe ani dcerku. Údajně děti jsou schopné řídit vyměšování až ve 2 letech. neteř přesně v den svých narozenin začala volat na nočník.

nikihiphop

nikihiphop, 4. 8. 2016, 21.25

No tak na tohle období se fakt těším :D to mě ještě bude čekat s tím mím rošťákem

kajca, 4. 8. 2016, 10.57

Nastastie u nás z toho stary rodicia nerobili drámu.So synom nám to trvalo dost dlho,bol skrátka pohodlny.Dcérka mala 2,5 roka,odkedy nemá plienku Pre niektorych vela,no ja som bola rada,ze to bolo takmer bez problémov.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů