Nesmritelnost

zobrazeno 218×

Vloženo: 30. 1. 2016 21.35

Jak to srdce chce jinak ale hlava vi ze nesmi

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 16. 5. 2018, 13.11

Já chci 4, máme už i velký byt i auto, tak tomu nic nebrání

Minnie, 2. 1. 2018, 17.57

Tak držím palce ať to jednou klapne já budu mít třetí ani nevim jak, chtěla jsem ho, ale dýl... až mi na třetí skončí rd, budu doma celkem 10,5 roku pak bude teprve mazec hledat práci...

Mygara

Mygara, 1. 3. 2017, 16.24

každý to přežije a třeba to třetí přijde

Fuga

Fuga, 30. 1. 2017, 9.53

děcka rostou před očima a život utíká... Ale neházejte flintu do žita .-), to 3. může být nebo o něm můžete alespoň snít. a sny se plní, alespoň někdy

Zuzka Čtvrtečková, 11. 3. 2016, 22.50

Teda musím říct, že mě taky přepadá určitý smutek, že už pravděpodobně nikdy těhotná nebudu. A to mi ještě neskončilo šestinedělí...

Itany, 14. 2. 2016, 21.08

Tak budu drzet pesti at poradne nasetrite penez a snad i to vetsi auto. A aby to treti mimco klaplo.

Itany, 14. 2. 2016, 21.08

Tak budu drzet pesti at poradne nasetrite penez a snad i to vetsi auto. A aby to treti mimco klaplo.

louskacek2, 10. 2. 2016, 21.50

Tak i kdyz je to obcas tezke tak kdybych mohla a nemusela resit ostatni zminovane veci do tretiho bych klidne sla:-). No ale realne ne to by musela byt takova ta nehoda co se obcas stane . A ano i kdyz kdyz jsem v praci tak praci miluji pac delam co mne bavi tak nejsem ,,karieristka,, a prace mi neutece:-)

snany, 5. 2. 2016, 15.59

Jenže i to třetí dítě vyroste a budete řešit stejný problém. U nás zase manžel chce třetí dítě, já už skoro rok chodím do práce (od ledna sice na poloviční úvazek), ale nedokáži si představit být zase celý den doma a starat se jen o naše děti. Do práce se mi po RD také moc nechtělo, bála jsem se změny.....

ppetaa27, 3. 2. 2016, 18.54

Taky bych nejradsi zustala porad doma s detma. Zatim jsem doma s jednim, ale mame v planu hned navazat na konci rodicaku s druhym. Dve deti jeste neni moc, snad se Vam manzela povede premluvit

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů