Mnohé matky jsou ´jen´doma a ´nepracují´

zobrazeno 23×

Vloženo: 6. 7. 2016 14.07

Podle knihy:Roba Parsons: Supermatce řekni sbohem

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Anna K., 28. 8. 2016, 13.25

pracuji na projektu společenského rozvoje tak to nemá chybu. Na roli matky nebo spíše ženy v domácnosti se stále hledí jako na něco podřadného. Přitom si nemyslím že je to zrovna jednoduchá činnost.

snany, 31. 7. 2016, 9.47

Je rozdíl být doma a být doma. Vysvětlím. Pokud máte např. dvě děti, jedno je ve školce a s druhým jste doma- tak pak pro svoji rodinu pracujete na plný úvazek, náročnější než chodit do práce. Verze, kdy máte doma dvě děti ( a třeba je i učíte) zaslouží státní vyznamenání. Avšak mít jen jedno dítě, které chodí do školky ( vyzvedáváte v 16 hod) nebo do školy a nechodit do práce ( ani nepracovat z domu) pro mě neznamená starat se a pracovat pro rodinu, ale dovolenou.

jitka46

jitka46, 21. 7. 2016, 22.26

bohužel málokdo z toho umí hezky vybruslit

Itany, 18. 7. 2016, 20.30

Krasne receno. ja se za to ze jsem s byla s detmi nikdy nestydela. A take se me jedma mila nemila pani zeptala kdy se to narodi tak jsem ji odpovedela minuly mesic:) chudera nevedela co rict:)

Kama, 13. 7. 2016, 22.54

Taky bych ráda zůstala doma s dětmi,ale manžel nesouhlasí.Nechce,abych dopadla jako jeho mamka,které to lezlo na mozek.Začala pracovat až v 50.Tak budu pracovat na zkrácený úvazek,pokud teda něco najdu.

Jamu, 11. 7. 2016, 22.58

Myslim,ze me tato nova role dostatecne zamestna na to,abych si hledala jeste privydelek. Ten kdo si tu roli nezkusil tak nevi a pak se blbe ptá.

petrao, 11. 7. 2016, 10.00

Hezky definovaná odpověď.... znalosti a dovednosti osvojené na mateřské by se měli přidávat do životopisu

ppetaa27, 9. 7. 2016, 20.01

To je hezky taky bych chtela byt doma se synem co nejdyl. Bohuzel si to nemuzem dovolit.

Petra Schoberová, 8. 7. 2016, 14.00

Super!! Perfektni,kde koho by takova odpoved posadila na zadek

Kamila Pecharová, 7. 7. 2016, 22.50

Hezky napsáno a řečeno.. Jen si nejsem jistá, jestli bych to já uměla použít, resp. vím že ne! asi bohužel patřím k těm, kteří se bojí vrátit do práce, aby nemusely říct, že přišly z mateřské.. Pokud tedy taková skupina maminek existuje a netvořím ji jen já..

Naši partneři

© 2013 - 2016 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight