Když je radost z miminka rozseknuta rakovinou štítnice

zobrazeno 502×

Vloženo: 9. 6. 2016 10.52

Po narození dítěte, zvláště toho prvního, člověk nemyslí na to zlé, snaží se užívat si toho malého drobečka, maluje si budoucnost... A pak se jednoho dne probudí s vědomím, že budoucnost je možná jiná, než jak si jí maluje. Jedna boulička na krku a svět se otočí vzhůru nohama. Běháte po doktorech, zjišťujete informace, protože o štítné žláze skoro nikdo nic neví a vidíte ty nejčernější scénáře. Nakonec ale vše dobře dopadne, protože rakovina štítné žlázy je léčitelná a i když nad vámi visí neustále ten černý mráček obav "co by, kdyby", můžete žít naplno.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 13. 5. 2018, 7.51

To bylo období plné stresu, už jen z té představy mě mrazí

Mygara

Mygara, 26. 2. 2017, 9.55

ani si to neumím představit, co jste prožívala, ta bezmoc je hrozná

Monula, 15. 2. 2017, 8.16

Zdravím, necelý měsíc po porodu se u mě taky objevila boule na krku. Půjdu na operaci. Jen se ještě rozhoduje kdy, hlavně kvůli naší malé Anežce (7 týdnů) Chtěla bych se poptat, jestli jste po první operaci kojila? Děkuju

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 12.58

tedy nejhorší mi ve Vašem příběhu přišla ta bezmoc, ať už se sháněním lékaře nebo odloučení od dcery, ale vše naštěstí nabralo ten správný směr

Jana82

Jana82, 24. 6. 2016, 6.23

Muselo to být pro vás strašný období co jste si prožila a u dcerky taktéž. Jsem ráda, že to vše dopadlo v pořádku a jste zdravá a můžete si už jen užívat rodinné štěstí.

dasza, 17. 6. 2016, 12.17

No..hrozivy to je..hlavne ze to dobre dopadlo..

ppetaa27, 12. 6. 2016, 21.14

Jste opravdu statecna! Snazim se na sebe davat pozor, uz jenom kvuli synovi, aby nemusel byt treba jen nejakou dobu beze mne. Preji Vam at jste zdrava a muzete byt se svymi detmi

dáša, 11. 6. 2016, 23.56

Teda..na tohle se těžko hledají slova. Až mi skoro vyhrkly slzy do očí při představě, že by tímto musel projít můj syn. ani já nevím jak bych se s tím poprala. Přeji Vám moc a moc zdraví!

Minnie, 9. 6. 2016, 20.55

Obdivuji Vás a přeji, ať už je všechno v pořádku a můžete si užívat svoje děti.

Marta Korinkova, 10. 6. 2016, 15.03

Minnie, děkuji.

Marta Korinkova, 9. 6. 2016, 20.04

Katko, žádné onemocnění není banalita. O štítné žláze je informací málo a nejvíc mi pomohly ženy, které si onemocněním i léčbou prošly. Stejně tak se snažím své zkušenosti a informace předat dalším

Katka

Katka, 10. 6. 2016, 13.45

Nevím, jestli jsem se vyjádřila přesně, ale myslela jsem to tak, že moje onemocnění štítné žlázy nebylo pro mě tak vážné jako rakovina. Jen jsem měla autoimunitní onemocnění a štítnou žlázu už nemám vůbec. Tak jestli myslíte, že informací je málo, tak já to teda sepíšu, snad to bude někoho zajímat a třeba to někomu pomůže a začne se léčit včas....

Marta Korinkova, 10. 6. 2016, 15.02

Katko, vyjádřila jste se přesně. Informací je opravdu málo a není nad to vyslechnout si/přečíst osobní zkušenost někoho, kdo si tím prošel. Dokonce jedna má lékařka byla vyděšená z nálezu na štítné žláze a protože věděla, čím jsem si prošla, ptala se mě na informace a rady. Byla jsem moc ráda, že jsem jí mohla uklidnit.

Katka

Katka, 10. 6. 2016, 15.01

Tak jsem to sesmolila ;o)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů